Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Lore'u Öğrenmek İçin Oblivion Oynamak İşe Yarar mı?
#16
(14.07.2018, Saat: 18:00)Aluduin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Söylediğin doğru o şekilde oyun oynanabilir ve bende bunu denedim ama ben bunun oyun zevkini baltaladığına inanıyorum. İkide bir çeviriye başvurmak ve bazı şeyleri çevirdiğim halde anlamamak bence çok sinir edici bir şey ayrıca oyunu tamamen anlayarak oynamanın zevki bence daha güzeldir. Tabi bu benim düşüncem sen katılmaya bilirsin.

katılıyorum, örneğin bu anlattığım yöntemi skyrim gibi bi oyunda yapmak zorlar çünkü diyalog bazlı, sen açıp yazana kadar orası silinip başka diyaloğa geçiyor ya da adamın cümlesi bitiyor.

ama morrowind zaten text üzerinden ilerlediği ve konuşmalar konuşma penceresinde olduğu gibi kaldığı için; kelimelerin çevirisine o an baka baka cümle anlamını çıkarmaya daha müsait.

(14.07.2018, Saat: 19:15)TSAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Scathach Hocam morrowinde yapılan grafik modları bir yere kadar idare ediyor oyunun eski olmasından dolayı oyüzden öyle demiştim. Cheesy

eski diyorsun, grafik modu var diyorum "bi yere kadar" diyorsun. ben sana daha ne diyeyim? Smile çok şey kaçırıyorsun diyebilirim ancak. başka şey söylemek haddim değildir.
#17
İngilizce öğrenmek için sebep olmuş olur. Bu gayet iyi bir şey. Eksiği gözler önüne sunuyor. Grafik konusu pek takılacak bir şey olmamalı. TES serisini oynayanların grafik için oynadığını düşünmüyorum. Witcher'a odaklanın isterseniz.