Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Mages Guild] VI - Information at a Price
#1
Uzun zamandır ara verdiğim Mages Guild'e devam ediyoruz. En son görevde Hannibal ile takılmaya başlamıştık diye hatırlıyorum, o yüzden yine yeni görev için kendisiyle konuşacağız. Bize diyecek ki Skingrad'a gidip bir bakarmısın. Tamam diyerek yola koyulacağız. Şöyle bir yere gelmeniz gerek :

resim

Kalenin içine girince bizi bir Argonian karşılayacak. Count ile görüşmek için bir süre bekleyin. Görüşünce derdinin vampirler olduğunu anlıyoruz. Şimdi Bloodcrust'a gidin ve vampir avcıları ile konuşun. Bu görevi yapmanın tam 4 farklı yolu var.. ;

1-Vampirleri öldürün ve avcıları yollayın.

2-Avcıların vampirleri öldürmesine yardım edin.

3-Herkesi öldürün.

4-Vampirlerin avcıları öldürmesine izin verip kalan vampirleri bizzat öldürün.

Hangisini yaparsanız yapın, görev sonucu aynı olacaktır. Avcıların vampirleri öldürürken bu avcıların lideri ölmesin aman ha. Sonra avcılar ve vampirlerin hepsini öldürmek zorunda kalırsınız ki bu 3.şıkka dönüşür.

Aslında bakarsanız Count iki tarafın da ölmesini istiyor. Ölmesini demeyelim de, uzaklaşmalarını. Ben ikisini de öldürdüm söylemiş olayım.

İşiniz bitince Count'la konuşun, zaten sonra dolaylı yollardan Hannibal'a gideceksiniz ve görev bitecek. Fame'niz 1 puan artacak,ödül ise yok.  Tongue#2
Yani görevin tek özelliği feym oluyoruz. O da iyi.
#3
Ben zaten feymim.  Cool