Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Maramal ve ilerliyiş
#1
yoldaşları bitirdim şimdi evlenmek istiyorum ama mara tapınağına gidince maramal yok interent den baktığıma göre maramal ile konuşmadan evlenemiyorum ve diğeride ilk defa tank bir karakter yapıyorum çift el kılıç ve ağır zorh dan başka hiç bir şey basmıyorum şimdi yoldaşlar bitince arada kaldım yaptığım karaktere göre yapılacak görev dizisi varmı ? yada ağır zırh yada yoldaşların sonunda aldığımız şu adını unuttuğum cenk baltasından daha iyi bir silah veren görev varmı ? cevap verirseniz sevinirim öneriniz olursa yada şu perklere de verirsen iyi olur dediğiniz varsa yazabilirsiniz
#2
Vadikent'e ilk girişinde Maramal handa bağış istiyor.
#3
Maramal Bee and Barb'da takılıyor olabilir bir de oraya bakmayı dene. Hiç warrior oynamadığım için bilemeyeceğim sen smithing kasıp kendi itemlerini craftlamaya bak. Eğer pure(saf) warrior oynuyorsan sürekli levelleri health ver. Eğer büyülere karşı bağışıklılık veren bir zırh bulursan onu da kullanabilirsin ya da kendin yapabilirsin.Smithing,Two-Handed,Heavy Armor-Restoration'da gerekli perklere versen yeter fazlasıyla.
#4
Abi lonca olarak değil ama Daedrik görevler ağır silah verir. Maramal için ise player.moveto *Maramalın ref idsi, wikide bulursun ref id kısmında* komutu işe yarayabilir. Adamın yanına ışınlanırsın.
#5
(22.10.2017, Saat: 15:35)Dovahkiin Skywalker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi lonca olarak değil ama Daedrik görevler ağır silah verir. Maramal için ise player.moveto *Maramalın ref idsi, wikide bulursun ref id kısmında* komutu işe yarayabilir. Adamın yanına ışınlanırsın.

deadrik eşyalar benim hoşuma gitmiyor sadece hicrine nin yüzüğünü ni kullanıyorum önerdiğin varmı ? birde şu katana vardıya ha ejderkonak da o galiba en iyi çift el silahlardan onu alıcam
#6
yoldaşların sonunda verilen bu galiba;

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Wuuthrad_(Skyrim)bunlar daedrik itemler

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Rueful_Axe


http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Volendrung_(Skyrim)bu da katana farklı bir tılsımı var

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Ebony_Blade_(Skyrim)dragonborn dlc varsa ;

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Champion%27s_Cudgel