Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Martin Septim'e Ne Oldu? Spoiler Olabilir!
#1
Mehrunes Dagon Oblivion'a geri yollandıktan sonra Martin'e ne olduğunu bilen var mı.?
#2
Öldü.
#3
(12.05.2017, Saat: 00:13)PhantomDancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öldü.

Öldü fakat nereye gitti? Tiber Septim gibi mi oldu?
#4
Yok olmuş olması lazım. Yanlış hatırlamıyorsam, Kralların Madalyonu'nda, onu takan bütün İmparatorların ruhu bulunmaktaydı (Tiber ve Pelagius III hariç). Onlarla birlikte gitti diye biliyorum. Eğer yanlış biliyorsam da, ya Dreamsleeve'e, ya da Akatosh'un mekanına gitmiştir.
#5
Yani o ilahlığa falan yükselmedi değil mi?
#6
Hayır.
#7
Bu konuyla ilgili başka bilgi yok galiba.
#8
[font=Trebuchet MS]Net bir cevap verildi zaten. Başka bir bilgi paylaşmanın pek bir anlamı yok.[/font]
#9
(12.05.2017, Saat: 00:23)DRAGGUR22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani o ilahlığa falan yükselmedi değil mi?

Onun için Chim açması lazım Smile Onu da sadece Vivec ve Tiber yaptı.Kaldı ki Tiber'de, Wulfharth ve Zurin ile beraber tanrı olabildi.
#10
Tamam arkadaşlar.
#11
Geç cevap olacak ama yinede yazayım dedim.Skyrim'de sheogorath , deli kralın aklına girdiğimizde söylüyordu.Martin Septim Ejder Kral veya Ejder Tanrı seviyesine yükselmiş olmalı.
#12
Fenafillah. Varlığı, Akatosh'un varlığı içinde yok oldu.
#13
Cyrodiil'i yıkımdan kurtaran Martin Septim, takvimler dördüncü çağı işaret ederken Ulfric Fırtınapelerin olarak Tamriel'de can buldu. Ulfric Fırtınapelerin aslında Martin Septim'in reenkarnasyonudur. Cyrodiil'i kurtaran Martin, şimdi de Ulfric Fırtınapelerin olarak Skyrim'i kurtaracak.
#14
(01.07.2018, Saat: 17:56)PhantomDancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cyrodiil'i yıkımdan kurtaran Martin Septim, takvimler dördüncü çağı işaret ederken Ulfric Fırtınapelerin olarak Tamriel'de can buldu. Ulfric Fırtınapelerin aslında Martin Septim'in reenkarnasyonudur. Cyrodiil'i kurtaran Martin, şimdi de Ulfric Fırtınapelerin olarak Skyrim'i kurtaracak.

Pırt ;d Önce imparatorluğu zafere taşıdı şimdide yok mu edecek ?  Tongue 

[Resim: PDkOa7.gif]
#15
(01.07.2018, Saat: 18:33)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pırt ;d Önce imparatorluğu zafere taşıdı şimdide yok mu edecek ?  Tongue 

[Resim: PDkOa7.gif]

CoolStoryBro atmanı bekliyordum ben ama Big Grin