Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Meğerse Ubisoft Victoria Dönemini Bekletiyormuş
#1
acs-gi-bg1-new.jpg
[fon‌t=calibri]Fransız şirket, Victoria dönemini eksiksiz bir biçimde oyuna dökmek için yeni nesil oyuncakları beklediklerini açıkladı.
[/font]
[table]
[tr]
[td]U[/td]
[td]


[fon‌t=calibri]bisoft'un ''Gelmiş geçmiş en iyi Assassin'S Creed oyunu'' olarak adlandırdığı Syndicate'de doğru atmosferi yakalamak için büyük çaba sarf edilmiş.  Oyunun yapımcı yönetmeni, aynı zamanda şirketin muteber insanlarından Marc-Alexis Côté PlayStation Official Magazine röportajında bu konuya parantez açarak,[/font]
[/td][/tr][/table]

[align=center][fon‌t=calibri]''Teknolojinin yeterince gelişmesini bekliyorduk. Victoria Londra'sını tam anlamıyla yaratmayı çok fazla istedik. Ki bu kocaman sokaklarda bolca insan, at arabaları, yüksek binalar olacağı anlamına geliyordu ve bu da yüksek bilgisayar gücünü mecbur kılıyordu. Konsolların ve çoğu bilgisayarın yetersiz kalacağı zamanlarda bu oyunu yapmak akıl karı değildi. Şimdi ise teknoloji sonunda istediğimiz seviyeye ulaştı. Artık hazırız.''[/font]

[fon‌t=calibri]şeklindeki konuşmasını gerçekleştirdi.[/font]


[fon‌t=calibri]Assassin's Creed: Syndicate PS4 ve XBOX ONE için 23 Ekim, PC içinse 19 Kasım tarihinde raflardaki yerini alacak.
[/font]
#2
Yalan,yalan ve yine yalan.
Ubisoft,Ubisoft never changes...
#3
(14.09.2015, Saat: 23:57)Legolas link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalan,yalan ve yine yalan.
Ubisoft,Ubisoft never changes...
Haklı sıradan ubi kandırması
#4
(15.09.2015, Saat: 00:02)Magnus link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklı sıradan ubi kandırması
AC2 ve Brotherhood zevkinemi yapıldı o halde? Neyin kafası bu. Grafik dışında oyunun herşeyini berbat yapan bir oyun firmasının oyun sektörünün grafik olarak zirve yapmasını bekliyorduk demek bir dramdır.
#5
Brotherhood efsanedir ezio ile efsaneleşti ne oynadım beee
#6
(15.09.2015, Saat: 00:02)Magnus link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklı sıradan ubi kandırması
Bir AC hayranı olarak Ubisoft'u yerle bir etmenin sebebi ne? Skyrim bende yüklü hiç bitirmedim aldığımdan beri. Bir iki kez oynadım, böyle rezalet bir şey görmedim.

Yazım kurallarına dikkat ediniz!!!!

İçeriği GösterSpoiler:
#7
(29.09.2015, Saat: 18:08)Fingolfin link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sizin ubiyi yerle bir etmenin sebebi ne bir ac hayranı olarak bunları goz yumamıyo isen skyrimi bende yüklü hiç bitirmedim aldıgım dan beri 1-2 kez oyanıdım boyle rezalet bisey gormedim
Elder scrols oyunu oynadınmı veya lore okumayı seviyomusun?
#8
Oblivion'ı oynadım muhteşemdi, ama hikayede Skyrim rezalet. Tamam Skyrim hikaye dışında şahane ama benim için önemli olan hikayedir. Yorumlarım saygısızca evet, adamların emeğine laf ediyorum da kusura bakmasınlar.

Yazım kurallarına dikkat ediniz!!!

İçeriği GösterSpoiler:
#9
Konuya dönelim arkadaşlar.

Evet aslına bakarsanız bende Ubi'nin hikayesi güzel bir oyun yapmasını bekliyorum. 3'den öncekilere Major deniyorda (3 dahil) sonrakilere Minor deniyormuş gibi bir his bıraktı bu en son AC'ler. Anlatabildim mi emin değilim ama şuan bir Major oyun beklediğime emin olabilirsiniz.