Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Mod kurulumunda yardım :(
#1
Arkadaşlar ben kendim ENB serisini Enhanced Blood Textures filan bunları kurdum fakat kadınlar için yapılan sexy vücutları filan yapamadım birisi yardım edebilir mi? Kurmak istediğim mod bu; http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/6554/?
Modun kurulumunu tam olarak anlamadım oyunun dosyalarını bozmakta istemiyorum o yüzden birisi yardım etsin lütfen  :pardon Teamviewer ile benim PC'ye girip kuracak birisini arıyorum lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.  Smile


#2
Skyrim'in kurulu olduğu klasöre gir orada Data klasörü olacak, onun içine salla. Ardından Skyrim'i açıp dosyalar'dan aktifleştir o kadar.
#3
Gereken şeyleri kontrol etttin mi?
#4
Mod kurarken Nexus Mod Manager ile kurmanı tavsiye ederim istediğin zaman modu kaldırabiliyorsun da kolayca eğer Nexus Mod Manager'i kullanmayı bilmiyorsan anlatabilirim.

+ olarak modun sayfasına baktım ingilizcem el verdiği kadarıyla anladığım önce bu modu indirmen lazım http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/2666/?
#5
(02.02.2014, Saat: 13:53)Berka link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skyrim'in kurulu olduğu klasöre gir orada Data klasörü olacak, onun içine salla. Ardından Skyrim'i açıp dosyalar'dan aktifleştir o kadar.
Bu öyle bir şey olsa yapacamda öyle bir şey değil biraz karışık Smile
(02.02.2014, Saat: 14:05)Meridia link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gereken şeyleri kontrol etttin mi?
Nasıl yani neyleri kontrol edecem?
(02.02.2014, Saat: 14:55)ScaLe link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mod kurarken Nexus Mod Manager ile kurmanı tavsiye ederim istediğin zaman modu kaldırabiliyorsun da kolayca eğer Nexus Mod Manager'i kullanmayı bilmiyorsan anlatabilirim.

+ olarak modun sayfasına baktım ingilizcem el verdiği kadarıyla anladığım önce bu modu indirmen lazım http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/2666/?
Dostum zaten NMM ile kuruyorum ben Mod'ları ENB'yi manuel yaptım ama. Bir tek bu Mod'u anlamadım, NMM'dan kurdum bi deniyim dedim gittim afedersiniz benim avradı (Lydia  Cheesy) soydum (yani üstünde giydiği her şeyi aldım) yine bir değişiklik olmadı kendi kıyafetlerini geri giydi belki ben yanlış bir şey yapıyorumdur üstünü soymak değil de başka bir şey yapmam gerek? Bulamadım bir türlü Smile
#6
(02.02.2014, Saat: 23:56)sercan3333 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu öyle bir şey olsa yapacamda öyle bir şey değil biraz karışık SmileNasıl yani neyleri kontrol edecem?Dostum zaten NMM ile kuruyorum ben Mod'ları ENB'yi manuel yaptım ama. Bir tek bu Mod'u anlamadım, NMM'dan kurdum bi deniyim dedim gittim afedersiniz benim avradı (Lydia  Cheesy) soydum (yani üstünde giydiği her şeyi aldım) yine bir değişiklik olmadı kendi kıyafetlerini geri giydi belki ben yanlış bir şey yapıyorumdur üstünü soymak değil de başka bir şey yapmam gerek? Bulamadım bir türlü Smile
+ olarak dediğim modu yükledin mi asıl mod benim linkini verdiğim seninki onun üstüne düzenleme falan yapıyor.