Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Modlar
#1
Skyrim modları bende çalışmıyor. Çalışmaları için oyunun orijinal mi olması gerekiyor yoksa kurulumda falan sıkıntı olabilir mi? Videolarda falan ne derse onu yapıyorum yine de olmuyor. 1 kere yükledim onda da bug yaptı karakterler uçmaya başladı kolları falan dondu sonra oyundan attı.
#2
"Skyrim Launcher" 'dan modları aktif ettin mi?
#3
Steamden abone olduktan sonra Launcher'ı açıp "Data Files" kısmından modları aktif edeceksin. Eğer mod yükleyici bir program kullanıyorsan program üzerinden aktif edeceksin modları. Modların kendi sayfalarında bazı ayarlamalar yapılması istenir, çalışmak için bu ayarlara ihtiyaç duyar mod. O ayarları yapmamış yada eksik yapmış olabilirsin. Ayrıca modların çalışması için oyunun orjinal olmasına gerek yok. Ancak çalışmak için DLC lere ihtiyaç duyan modlar var. Eğer DLC lerin yoksa o modlar çalışmaz. Ayrıca sorun modlarda ise oyunun daha açılmadan kapanır büyük ihtimalle.
#4
(08.01.2017, Saat: 20:14)dovahqueen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skyrim modları bende çalışmıyor. Çalışmaları için oyunun orijinal mi olması gerekiyor yoksa kurulumda falan sıkıntı olabilir mi? Videolarda falan ne derse onu yapıyorum yine de olmuyor. 1 kere yükledim onda da bug yaptı karakterler uçmaya başladı kolları falan dondu sonra oyundan attı.

Çalışmaları için oyunun orijinal mi olması gerekiyor demişsin oyunun korsansa bu forumda bildiğim kadarıyla korsan oyuna destek yok cevap bulamayabilirsin internetten araştırman gerekiyor
#5
(08.01.2017, Saat: 21:21)ismetisgor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Steamden abone olduktan sonra Launcher'ı açıp "Data Files" kısmından modları aktif edeceksin. Eğer mod yükleyici bir program kullanıyorsan program üzerinden aktif edeceksin modları. Modların kendi sayfalarında bazı ayarlamalar yapılması istenir, çalışmak için bu ayarlara ihtiyaç duyar mod. O ayarları yapmamış yada eksik yapmış olabilirsin. Ayrıca modların çalışması için oyunun orjinal olmasına gerek yok. Ancak çalışmak için DLC lere ihtiyaç duyan modlar var. Eğer DLC lerin yoksa o modlar çalışmaz. Ayrıca sorun modlarda ise oyunun daha açılmadan kapanır büyük ihtimalle.

Ha teşekkür ederim onları denememiştim birde onları deneyeyim.