Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Modu çevirdim dosyaları nerde yardım ?
#1
Arkadaşlar ben Eagle NEst modunu çeviridm ama bu çeviri dosyalarını esp olarak kaydettim dataya biyere kodu ama tonla mod var şey var dosyaları nasıl bulacam yardım eder misiniz?
#2
Forumda bu işlerden anlayan var mı şüpheliyim Sad
#3
(04.01.2014, Saat: 02:27)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda bu işlerden anlayan var mı şüpheliyim Sad
Hocam şu nereye gitti bulabilsem mod çevirmeye devam edecemde hangi dosya bilmiyorum ki hiç mi bilen yok acaba?
#4
Ustayı bekle az o gelir Cheesy Kaç tane mod çevirdi herhalde cevap verir sana.
#5
(04.01.2014, Saat: 11:40)Sarhi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustayı bekle az o gelir Cheesy Kaç tane mod çevirdi herhalde cevap verir sana.
Ohh yeah  yeah
#6
Ben değilde Sonhakan'a ulaşabilirsin. O iyi biliyor. Ben 2 sene önce yapmıştım aklımda hiç bişey kalmadı Cheesy
#7
(04.01.2014, Saat: 12:03)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben değilde Sonhakan'a ulaşabilirsin. O iyi biliyor. Ben 2 sene önce yapmıştım aklımda hiç bişey kalmadı Cheesy
Peki usta saol genede Cheesy
#8
"2 sene önce oyun yoktu" diyecektim ama baktım ki 2014'teyiz ve fail oluyorum, dedim boşver. Cheesy
#9
Meridia senin morelini biraz daha bozmak gibi olsun da SonHakan görünmüyor hiç ortalarda...  kahve
#10
(04.01.2014, Saat: 20:15)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Meridia senin morelini biraz daha bozmak gibi olsun da SonHakan görünmüyor hiç ortalarda...  kahve
Yav of ya şurda bir mod çevirdim paylaşamadıktan sonra ne anlamı kaldı benim için  huh
#11
(05.01.2014, Saat: 20:59)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok pardon. Skyrimin Türkçesini 2 yıl bekleyince çıktığı gibi hayatı unutup oraya daldık. İhmal ettiğim için özür dilerim. Bu konuda sana destek verebilirim, ayrıca her türlü yazılım ve donanım sorununuza destek verebilirim. (Benim de uzmanlığım bu) Şimdi sen modu hangi tuşa basıp kaydettin öncelikle bunu bilmem gerekiyor ?
Teşekkürler dosyaları buldum siteyede linki koydum sen daha önce açıklamıştın bana sanırım write esp+stringse bastım ama yanlış şeye basmısım bu arada bu modu en çok senin çevirdim cidden bundan önce bi konu açmıştım dlc çevirmekle ilgili sen çok desteklemiştin yine saol herşey için ama önce ufak ufak modları çevirecem.
#12
(05.01.2014, Saat: 23:39)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dlc çevirmek herkesin harcı değil, çok fazla emek isteyen bir iş. Kaldı ki oyun çeviri dlc leri de çevirdiğini duyurdu zaten. Onlar çevirsin madem öyle biz dediğin gibi ufak ufak modlardan girsek daha iyi olur. Senin yerinde olsam UFO da çalışırım. Bunu seçmemin sebebi ise UFO da çevirileri test etmen çok kolay çünkü bütün menüler neredeyse yoldaşa E lediğin gibi çıkıyor. En azından bir hatan olduğunda çabuk görürsün.
Peki kulannmıyorum o modu ama senin için çevireyim Cheesy
#13
(06.01.2014, Saat: 11:52)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla büyük güzellik olur Smile
Şu son yazılıları atlatayım halletmeye bakacağım.
#14
(07.01.2014, Saat: 14:22)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız 3 tane de eklentisi var dlcler için UFO'nun onlara da el atman gerekecek. Gerçi onlarda pek yazı yok ama Sad
Bugün vaktim olursa bakarım ama öğrenciyim ve 3. yazılılar başladı haftaya bitiyor o zamana kesin yaparım.Sonuçta sen 2 yıl yama beklemiş adamsın bir hafta sana su gibi gelir geçer.
#15
Ben de denemelik bir mod çevirdim şuan, dosyalar nerde bir söyleseniz. Smile