Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Morag Tong
#1
                                                                                          MORAG TONG


                                                                                                  [Resim: Vy2Zby.png]



Morag Tong hakkında pek fazla bahsetmeyeceğim. Çünkü bununla ilgili açılmış bir makale zaten mevcut:


http://www.elderscrollsturk.com/viki/morag-tong/

Sadece Dark Brotherhood ile aralarındaki farklar ne derseniz. Morag Tong yasal olarak çalışır, Dark Brotherhood kanundışı olarak çalışır. Morag Tong öldürdüğü kişileri Mephala adına öldürür, Dark Brotherhood Sithis adına öldürür. Dark Brotherhood bütün Tamriel'e yayılmıştır. Morag Tong sadece Morrowind'de çalışır.

Rütbe sistemi şu şekildedir:

Associate - Blind Thrall - Thrall - White Thrall - Thinker - Brother - Knower - Master - Exalted Master - Grandmaster

                                                                                      MORAG TONG'A KATILMAK

Morag Tong'un bütün şehirlerde karargahı bulunmaktadır. Vivec, Balmora, Ald'rhun ve Mora Sadrith. Ama sadece Vivec'ten katılabilirsiniz. Vivec'teki karargahı gizlidir. Öncelikle Vivec'e gidiyoruz. Buradaki Canton'lardan Arena olanına giriyoruz. Arena'nın içinden South Canalworks'e giriyoruz. Aşağı inin Storage denen bir kapı var. İçeri girin karşınıza bir sıçan çıkacak öldürün. Yanda kilitli bir kapı var zorluk seviyesi 15 rahatça açarsınız. İçeride bir sıçan daha var onuda öldürün. Hemen orda yer altına giden şu yeri görecekseniz.

[Resim: QggEMg.png]

Kilit leveli 50 olduğu için çok zor açarsanız. Fakat Onduril's Open Door büyüsü ile kolaylıkla açabilirsiniz. Büyücülerde scroll'u 75 altına satıyorlar. İçeri girin, Morag Tong'un mekanına hoş geldiniz. İlerleyin üst kata çıkın ilerleyin bu odaya varacaksınız.

[Resim: 8EE0zd.png]

Karşınızda gördüğünüz bu zaatı muhterem Morag Tong'un ana lideridir. Kendisi hemen bizle diyoloğa giriyor. Beni bulmayı başardın herkez bunu başaramaz bize katılmak istiyor musun diyor. Bizde Yes, of course diyoruz. Ve bizi test amaçlı ilk writ'ımızı veriyor.

Görevler eklenecektir. Ve Morag Tong görev rehberini yapıyor olmam Fighters Guild'ı bıraktım anlamına gelmesin. İkisinede devam ediyorum.

GÖREVLER