Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Morag Tong I - Writ for Feruren Oran
#1
WRİT FOR FERUREN ORAN

Eno Hlaalu ile görüşüyoruz. Loncaya katıldığımız fakat loncaya uygunluğumuzu test edeceğini söylüyor ve bize ilk writ'ımızı veriyor. Gayet basit bir görev. Öldüreceğimiz kişi Hlaalu ailesine mensup bir şahıs. Öncelikle Hlaalu Canton'a gidiyoruz. Ve içeri giriyoruz. Öldüreceğimiz kişi Elven Nations Cornerclub'ta kalıyor. İşte size haritada elimden geldiğince yerini göstermeye çalıştım. 

[Resim: 2QQ77O.png]

İçeri girin içeride üç kişi görecekseniz. Arvama Rathi, Brethas Deras ve Feruren Oran. Ama baştan söyliyeyim bu arkadaş büyü konusunda çok usta. Üstümde Bonelord zırh takımı olmasına rağmen attığı bir büyü yüzünden canımın %80 gitti. Anca pot içe içe öldürebildim. Büyüsü bitince de Steel Katana ile saldırıyor. İki şekilde öldürebilirsiniz. Ya üstünden bir şey çalın size saldıracak öldürün. İlk o size saldırdığı için ceza puanı eklenmiyor. Fakat bunu tavsiye etmem. İkinci yol direk siz dalıp öldürün. Yanındaki hiç kimse size bir şey yapamaz. Çünkü Morag Tong elemanısınız.

[Resim: jYYJYG.png]

Öldürün kapıdan çıkın direk Ordinator karşınıza çıkıyor. Suç işledin cezanı çekmek zorundasın diyor. Biz cebimizden Writ'ı çıkarıyoruz adam ol Morag Tong üyesiyim kaybol gözümün önünden diyoruz. Tıpış tıpış gidiyor. Niye ikinci yolu seçtim derseniz suç işlemediğim halde bana We are watching you scum diyen bu ordinatörlere kapak atmış olmanın verdiği hazzı yaşadım. Bu arada Feruren Oran'ı öldürünce günlüğünüzde bir yazı çıkıyor. Morag Tong üyesi ritüellere uygun bir biçimde katliamı gerçekleştirdi diye. Eno Hlaalu'ya dönün. Artık tam bir Morag Tong üyesisiniz.

Bir sonraki görevde görüşmek üzere.