Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Morag Tong Suikastçisi (Karanlık Kardeşlik ve Hırsızlar Loncası Avcısı)
#1
dunmer_by_znodden-d5lthg1.png

Sözü

"Uzun zamandır Karanlık Kardeşler'in haraketlerini izledim... saldırmak için doğru zamanı bekliyordum. O zaman şimdi."

- Ervure Ledddar 4E 201

 Hikayesi

Hem Morag Tong hem de Karanlık Kardeşlik son yıllarda eski görkemlerinden büyük bir düşüş yaşadılar. Morag Tong Kızıl Dağ'ın volkanik patlaması sonucu, 4. Çağın başlarında ki bu olay Vivec kentini yok ettikten sonra dağılmışlardı. 

Morag Tong üyeleri o zamandan beri, gizli ve inaktif kaldı, doğru zaman ortaya çıktığında antik lonca reformlarına devam edeceklerdi. Uzun yıllar sonra Tamriel'in geri kalanı için pek bilinmeyen, küçük bir Morag Tong personeli birimi, Solstheim adasındaki gizli bir yerde yeniden ortaya çıkmaya başladılar.

Ervure Ledddar bir Morag Tong Suikastçisidir. Sürüngen topluluğu olarak algıladıkları Karanlık Kardeşliğin Tamriel'de ki son kalan yerlerinde, Skyrim'de ki barınaklarında onları sonsuza dek yok etmekle görevlendirilmiştir.

Ayrıc Morag Tong, Karanlık Kardeşliği temizledikten sonra dikkatlerini Riften'de ki Hırsızlar Loncası'na çevirmeyi planlıyor. Karanlık Kardeşlik ile Hırsızlar Loncası'nın müttefik olduğu bir sır değildi. Morag Tong, Tamriel'den sadece Karanlık Kardeşliği değil onlarla bağlantısı olan herşeyi kaldırarak ipin  gevşemiş uçlarını birleştirmeye çalışıyorlar.Bilgileri:

İsmi: Ervure Ledddar 

Doğum Yeri: ?, Morrowind (4E 131)

Yaşı: 70

resim

Irk: Dunmer

Sınıf: Suikastçi

latest?cb=20160719134109

Taraf: Morag Tong

Becerileri:

resim

Destruction

resim

Okçuluk

resim

Gizlilik

resimTek El


resim


Alteration
resim
Illusion

Ekipmanlar:


latest?cb=20131218162439
Morag Tong Zırhı Seti

latest?cb=20120512225549

latest?cb=20131229205226Daedrik Yay ve Hançer

Büyüleri:

resim

Yangın Fırtınası