Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

morowind oynamak istiyorum ama
#1
morowind oynamak istiyorum ama
1-İngilizcem Sıfır
2-Yaptığımız konuşmalar hikayeyi değiştiriyormuş?
#2
1-geliştirmeye çalışmanı tavsiye ediyorum
2-evet
#3
(22.06.2018, Saat: 00:21)Scathach Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1-geliştirmeye çalışmanı tavsiye ediyorum
2-evet

İngilizce olmadan oynamam mümkün deil yani
#4
Tavsiye etmem. Ya da tamamen anlayabilmek için sözlükle oynayacaksın. Ben sadece yarısını anlayabiliyorum, yine de zevk vermiyor. Tam anladığında asıl zevkini alacaksındır diye düşünüyorum.
#5
Evet, oyun belli bir derecede İngilizce gerektiriyor. Görevlerin yeri pusulada gösterilmediğinden oraya nasıl gideceğini görev veren kişiden öğrenmen gerekiyor mesela. Yaptığın seçimlerin hikayeyi etkilemesi diğer Elder Scrolls oyunlarındaki gibi. Skyrim'de ne kadar değiştiriyorsa Morrowind'de de o kadar değiştiriyor.
#6
(22.06.2018, Saat: 00:24)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiye etmem. Ya da tamamen anlayabilmek için sözlükle oynayacaksın. Ben sadece yarısını anlayabiliyorum, yine de zevk vermiyor. Tam anladığında asıl zevkini alacaksındır diye düşünüyorum.

Peki oyunu çevirerek oynayan bir türk var mı?

(22.06.2018, Saat: 00:25)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, oyun belli bir derecede İngilizce gerektiriyor. Görevlerin yeri pusulada gösterilmediğinden oraya nasıl gideceğini görev veren kişiden öğrenmen gerekiyor mesela. Yaptığın seçimlerin hikayeyi etkilemesi diğer Elder Scrolls oyunlarındaki gibi. Skyrim'de ne kadar değiştiriyorsa Morrowind'de de o kadar değiştiriyor.

İşaretçi ekleyen bir mod olduğunu duydum
#7
Bu arada endişelenme, az buçuk ne demek istediğini anlıyorsun ama mesele tam anlayamamak. Sadece bana zevk vermedi bu durum.
#8
(22.06.2018, Saat: 00:22)AsmMsb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İngilizce olmadan oynamam mümkün deil yani

belki internetten görev yeri neredeymiş vb bakıp yaparsın; ama zevk almazsın diye düşünüyorum
#9
(22.06.2018, Saat: 00:29)Scathach Adlı Kullanıcıdan Alıntı: belki internetten görev yeri neredeymiş vb bakıp yaparsın; ama zevk almazsın diye düşünüyorum

Hmm anladım da işaretçi ekleyen bir mod yok mu?Sonuçta görev rehberini ana görevler için eklemişlerdir yan görevler için görev rehberi yoktur
#10
Ne oyunu Türkçe olarak oynayıp bitiren birine, ne de işaretçi moduna rast gelmedim. Forumda bazı görevlerin tam çözümleri var ama.

Oyunun dili çok ağır değil, hatta Eso'nun dili daha ağır bence ama hiç İngilizce bilmiyorsan oynaması zor olur. Eline sözlük alıp oynamayı deneyebilirsin.
#11
(22.06.2018, Saat: 00:33)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne oyunu Türkçe olarak oynayıp bitiren birine, ne de işaretçi moduna rast gelmedim. Forumda bazı görevlerin tam çözümleri var ama.

Oyunun dili çok ağır değil, hatta Eso'nun dili daha ağır bence ama hiç İngilizce bilmiyorsan oynaması zor olur. Eline sözlük alıp oynamayı deneyebilirsin.

Dili çok ağır diye duydum?Emin misiniz?Arkaya Sözlük açsam oynar mıyım?Siz sözlük açıp oyunu oynayan biri tanıyor musunuz?
#12
Oyunun ingilizcesi hiç ağır değil, tamamen günlük kullanım İngilizcesi. Bana sorarsan güzelce bir yol tarifi alacak kadar İngilizcen varsa oyunun tamamını anlarsın, %70 kadarını da anadilinden çevirebilirsin.
#13
Çok ağır değil. Bence de ESO'nun dili daha ağır. Ama yine de B1 kadar İngilizcen yoksa bir şey anlayacağından şüpheliyim.
#14
Peki teşükkürler denicem
#15
daha fazla indirim yapmayacaklar sanırım ben de aldım bu sefer. şu skywind çıkacak olmasa belki çevrilirdi bu ama bilemiyorum zor.