Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO Morrowind, Ana Oyuna Ekleniyor
#1
Mayıs sonu haziran başında çıkacak olan Summerset Chapter'ı ile bir önceki chapter olan Morrowind artık ana oyuna dahil olacak. Oyunun yaptığı isim değişiklikleri ile iyice çorba olan sistemi biraz düzeltmeye çalışmışlar. Değişiklikler şu şekilde;

Ana oyunun adı artık Elder Scrolls Online olacak. Elder Scrolls Online: Morrowind kaldırılıyor. Morrowind Chapter'ı bu ana oyun içine dahil edilecek. Yalnız buraya dikkat, Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited sürümünde bu geçerli değil (Mantık ağlıyor).

Morrowind ile gelen Battleground özelliği tüm oyunculara açılıyor. Yani oyuna sahip olmanız yeterli, herhangi bir dlc, chapter, ESO Plus zorunluluğu yok.

Morrowind haritası ve hikayesi Crown Store'a geliyor. İster crown puanlarınız ile kalıcı olarak alın, isterseniz plus üyeliğiniz süresince sahip olun. Normal dlcler gibi muamele görecek.

Warden classı da ayrı olarak Crown Store'da Upgradeler bölümüne ekleniyor. Bu classa erişebilmek için yapmanız gerekenler sadece satın almak. Morrowind'i almanıza gerek kalmayacak.

Peki bu değişiklikler ne zaman gerçekleşecek? Summerset Chapter'ı çıktığı zaman. Yeni Chapter PC/Mac için 21 Mayıs, konsollar için ise 5 Haziranda yayınlanacak.