Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Morrowind Başlangıç tavsiyeleri
#1
Morrowind'i yüklemiş bulunmaktayım, ama daha tam olarak başlamadım. Önce oyunu biraz modlamak ve tavsiye almak istiyorum. Oyun grafiğine bakılarak oynanmaz ama gözlerimize boş yere işkence etmeye de gerek yok Morrowind'i modlayarak ne kadar toparlayabilirim? Ve menü olayı falan da biraz değişik daha modern bir hale getirmenin yolu yok mu? Bunun dışında normal başlangıç tavsiyeleri de çok hoş olur oyun zorluğu ile biliniyor sonuçta. Ben başladıktan sonra Dunmer stealth karakteri açmaya karar verdim ve Balmora'da Thieves guild'i görünce direk atlayıp elmas çalma görevini yaptım bunun dışında hiç bir şey yapmadım bu yüzden tavsiye verirseniz çok hoş olur.
#2
Söyleyeyim ilk kez oynuyosan modusuz bitir derler çünkü bir oyunu modsuz bitirmeden modlu oynanmaz gidip skyrim'i yada mod kurabileceğin oyunu direk mi modluyosun ?
#3
Bence miss olayını kaldıran bir mod yükle,anlamışsındır.
#4
http://www.elderscrollsturk.com/forum/mo...rehberler/

http://www.nexusmods.com/morrowind/mods/36945

Ama [member=2675]bluestorm02[/member] 'un dediği gibi ilk biraz vanilla dene.
#5
Morrowind Overhaul grafikleri günümüze uyarlıyor, onu kurabilirsin.

http://www.nexusmods.com/morrowind/mods/36945/?

Oops aynı anda atmışız.
#6
Bende almıştım ama ingilizce yetmediği için oynayamadım steam de öyle duruyor Cheesy İngilizcemi geliştiriyorum şu sıralar. Yeterli seviyeye gelince başlayacağım. Yani ingilizcenin iyi olması lazım Undecided
#7
(19.09.2015, Saat: 21:19)LifeHunter99 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende almıştım ama ingilizce yetmediği için oynayamadım steam de öyle duruyor Cheesy İngilizcemi geliştiriyorum şu sıralar. Yeterli seviyeye gelince başlayacağım. Yani ingilizcenin iyi olması lazım Undecided
Ben biraz anlıyorum.Ama biraz.Yani ingilizce geliştirmeden nasıl eğlenirim bu oyunda dedim ve oyunu trollemeye başladım.Ama başaramadım çünki oyunu nasıl trolleyeceğimi bile bilmiyorum Cheesy
#8
Burdada ırkların stealth/thief'e yatkınlıkları başlarken seçmenin işe yarayacağı skiller söylenmiş bakabilirsin.
http://mwthieves.tripod.com/carboncreate.html
#9
Gözlerin alışır alışır merak etme. Eğer yeni nesil grafik manyağı falansan 2 gb'lık bi modu vardı onu yüklersin. Onun dışında 1 yorulur 2 yorulur 3. oyuna 180 dk oynamışım la ben dersin.

Vatansever'in rehberleri var forumda azıcık araştırırsan bulursun, güzel de bilgiler var ayrıca.

edit: Malkoçoğlu'da yaptı ayrıca okumalısın. Cheesy
#10
Bende yapmıştım. Sad
#11
Dediğiniz modu yükledim ama oyunu açtıktan sonra yeni oyuna başlamaya çalıştığımda veya eski oyunuma devam etmeye çalıştığımda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.
#12
En önemlisi Boots of Blinding Speed diye bir çizme var(yanlış hatırlamıyorsam) onu al çünkü fast travel yok.Ayrıca ok ve büyülerden kaçmak için birebir.