Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Morrowind DLC'si hakkında
#1
Şuan ESO yüklü değil ancak yüklemeye karar verdim internetimin kotası 100 gb ben oyunu indirdiğim zaman Morrowind güncellemesi bana da gelecek mi? (morrowindi almayacağım)
#2
Soruyu tam anlamadım ama Morrowind çıkmasına çok vakit var. Su an eso indirip oynayabilirsin. Eğer çıktığında soruyorsanız satın almadan oynayamazsin
#3
Adı üstünde Morrowind DLC si, DLC dediğin şey genelde ekstra para verip aynı oyuna yeni içerik katmana yarar. Bazen ücretsiz verilir fakat Elder Scrolls Online bir MMO olduğu için DLC leri paralı.
#4
DLC değil upgrade crownla falan satın alınmıyor yanı
#5
ben anlatamadım sanırım oyunu yükledim oynadım diyelim morrowind çıktığında ek bir yükleme yapacakmıyım?
#6
(04.02.2017, Saat: 21:23)EmirAksu1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben anlatamadım sanırım oyunu yükledim oynadım diyelim morrowind çıktığında ek bir yükleme yapacakmıyım?

Ücretini ödeyip hem alıp hem yükleyeceksin. Ayrı bir paket.

Yani sade sütü aldın. Bunun

pinar-kido-muzlu-sut-kac-kalori.jpgpinar-kido-kakaolu-sut.pngpinar-kido-cilekli-sut.png
Muzlusu var
Kakaolusu var.
Çileklisi var.
Hepsi ayrı parayla.  Hepsini istiyorsan. Hepsine ödeme yapıcan  rulet
Pinar-Kido.jpg
Yada toplu paketini alırsın(varsa) Ona göre yüksek fiyatını öder hepsini bir elde edersin. :f
#7
Bazı oyunlar siz DLC'yi alsanız da almasanız da yükleme yapıyor, arkadaş onu sormuş.
[+] Maestro. isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#8
(04.02.2017, Saat: 21:52)Maestro. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazı oyunlar siz DLC'yi alsanız da almasanız da yükleme yapıyor, arkadaş onu sormuş.

Haa.. oldu o zaman :F 

İçeriği GösterSpoiler:
---------
O da çok saçmaymış bu arada. Hem paketi almıcan/oynayamayacaksın. Hemde kaç gb patch atacaksın oyuna. huh
Laz işi gibi.
#9
Bu konu hakkında bende birşey sormak istiyorum, oyunun sitesinde Morrowind digital edition ve Morrowind upgrade var bunların farkı ne? Digital edition hem Morrowind hem ana oyun mu oluyor?
#10
morrowind digital edition oyunun morrowindle birlikte satılanı yani oyun+ morrowind expansionu.morrowind upgrade ise oyun sende daha önce var fakat morrowind yok.sende var olan sade oyununu ya da imperial editionını morrowind editiona yükseltmek.
--------------
peki crownla yükseltme olmayacağı kesin mi?çünkü imperial editiona crownla yükseltme yapabiliyorduk.belki morrowind haritasını ayrı classı ayrı kostümleri ayrı falan satarlar?
#11
(04.02.2017, Saat: 21:57)Vesemir4141 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konu hakkında bende birşey sormak istiyorum, oyunun sitesinde Morrowind digital edition ve Morrowind upgrade var bunların farkı ne? Digital edition hem Morrowind hem ana oyun mu oluyor?

Digital Edition oyuna sahip olmayanlar için . Onu aldığın zaman hem oyunu , hem de Morrowind expansion almış oluyorsun . Upgrade dediği de oyuna zaten sahipsen sadece Morrowind geliyor .
#12
(04.02.2017, Saat: 23:29)süleyman maik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: morrowind digital edition oyunun morrowindle birlikte satılanı yani oyun+ morrowind expansionu.morrowind upgrade ise oyun sende daha önce var fakat morrowind yok.sende var olan sade oyununu ya da imperial editionını  morrowind editiona yükseltmek.
--------------
peki crownla yükseltme olmayacağı kesin mi?çünkü  imperial editiona crownla yükseltme yapabiliyorduk.belki morrowind haritasını ayrı classı ayrı kostümleri ayrı falan satarlar?

Kesin. Bu epey kapsamlı bir ek paket zaten Imperial gibi bir şey değil.