Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Morrowind'in Eskimeyen Topluluğu
#1
Böyle bir topluluk olması insanı memnun ediyor açıkçası. Youtube'da çok let's play videoları göremiyorsunuz ama komik mixler hazırlayan, bunun altında chim, muatra geyiği yapan küçük de olsa gruplar var. Merak ediyorsanız şu listeyi inceleyebilirsiniz, her video bitmeden durdurup alttaki yorumları okumayı unutmayın:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL...PDknNYlNEx

Edit: Her video komik değil, ona göre izleyin.
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 7 üye beğendi
#2
yabancılar zaten böyle oyunlara değer veriyor bence önemli olan adam akıllı bi türkçe morrowind en azından kendi insanımızın çektiği videolar olsa çok iyi olur ben seriye skyrim ile başladım bana başladığım zamanlar ejderha var diye önermişlerdi ozaman lar pek bilinmiyordu bende girip oynamıştım şuan arena bile oynuyorum.Yabancılar arena videosu bile çekiyor çünkü adamlar grafiğe değil hikayeye bakıyor keşke bunları bir türk te çekse.


videoların hepsini izledim baya iyi yapmışlar galiba youtube'da morrowind'i kanal olarak çeken tek kanal.
[+] hjalti isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
Ben bir ara let's play çekiyordum, ancak imkansızlıktan bıraktım, eski arkadaşlar belki hatırlar. Bu tip şeylere bayağı zaman harcamak gerekiyor, gün gelir bir daha çekerim belki.

Bu arada o liste tek bir kanalı göstermiyor. Youtube'daki bu tp videoların hepsi toplanmış, onlarca kanal var belki de.
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
#4
Hepsini izlemiştim.
Ama bırakman kötü oldu.
[+] bluestorm02 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#5
(05.03.2017, Saat: 00:37)vatansever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir ara let's play çekiyordum, ancak imkansızlıktan bıraktım, eski arkadaşlar belki hatırlar. Bu tip şeylere bayağı zaman harcamak gerekiyor, gün gelir bir daha çekerim belki.

Bu arada o liste tek bir kanalı göstermiyor. Youtube'daki bu tp videoların hepsi toplanmış, onlarca kanal var belki de.
onlarca kanal olduğu doğrudur bizimkiler sürekli aynı şeyleri yaptıkları oyunu sırf grafiği güzel diye indiriyor.Kanalın hala duruyorsa bi bakarım zaten kafama estimmi izliyorum öyle iki üç tane.
[+] hjalti isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
Yok sildim, ortada yarım iş bırakmam, kaldırırım bitiremiyorsam.