Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

morrowind kontroller
#1
Selamın Aleyküm arkadaşlar.Benim bir sorum var.Ben morrowind aldım dlc leriyle birlikte ama hiçbirşey bilmiyorum alt yazıyı nası açacağım?Alt yazı varmı?Görev listesi vb. varmı?
#2
http://www.elderscrollsturk.com/forum/mo...rehberler/ Bu bölümden birçok soruna cevap alabilirsin. Smile
#3
Oyunda dublaj yok ki altyazı olsun?
#4
"sa beyler" den sonrasını okumadım.
#5
(09.09.2015, Saat: 12:17)Unforgiven link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "sa beyler" den sonrasını okumadım.
Arkadaş hepimize selam vermiş ne var ki bunda ? ''Herkese Selamın Aleyküm'' diye uzun halini yazsa ve metnini özenerek hazırlasa tabi ki daha iyi olurdu. Ama bunda bu kadar rahatsız olunacak bir nokta göremiyorum.

Ayrıca foruma katıldığından beri yazdığın mesajları okuyorum. Sert bir üslubun var ve o üslup yine burada kendini göstermiş, çoğu mesajında gösterdiği gibi.

Birazcık daha yumuşak olarak konuşursan daha iyi olur, çünkü maalesef bu üslubundan rahatsız oluyorum. [member=4847]Unforgiven[/member]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

''Bugra Acar'' senin sorununa gelirsek, forumda Morrowind ile ilgili pek çok rehber mevcut. Hatta Khajiit1903 rehberlerden birini paylaşmış bile, o rehberden yararlanarak sorunlarını çözebilirsin.
#6
(09.09.2015, Saat: 12:41)Remr link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş hepimize selam vermiş ne var ki bunda ? ''Herkese Selamın Aleyküm'' diye uzun halini yazsa ve metnini özenerek hazırlasa tabi ki daha iyi olurdu. Ama bunda bu kadar rahatsız olunacak bir nokta göremiyorum.

Ayrıca foruma katıldığından beri yazdığın mesajları okuyorum. Sert bir üslubun var ve o üslup yine burada kendini göstermiş, çoğu mesajında gösterdiği gibi.

Birazcık daha yumuşak olarak konuşursan daha iyi olur, çünkü maalesef bu üslubundan rahatsız oluyorum.
Selam vermesi çok hoş tabi ama beyler demesi yanlış. Forumda bayan kullanıcılar da var. Tabi ben yine de yardım etmeye çalıştım.
#7
(09.09.2015, Saat: 12:42)Khajiit1903 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam vermesi çok hoş tabi ama beyler demesi yanlış. Forumda bayan kullanıcılar da var. Tabi ben yine de yardım etmeye çalıştım.

Zaten ben arkadaşımızın metnine hatasız demedim. Biraz daha özenerek yazsaydı ve dediğin gibi beyler yerine ''herkes'' deseydi daha iyi olurdu. Ama bu bence abartılacak ve sert çıkılacak bir durum değil. Zaten Unforgiven'ı da sert çıktığı için eleştirdim.
#8
(09.09.2015, Saat: 12:47)Remr link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten ben arkadaşımızın metnine hatasız demedim. Biraz daha özenerek yazsaydı ve dediğin gibi beyler yerine ''herkes'' deseydi daha iyi olurdu. Ama bu bence abartılacak ve sert çıkılacak bir durum değil. Zaten Unforgiven'ı da sert çıktığı için eleştirdim.
O konuda sana katılıyorum biraz sert bir cevaptı. Her neyse konuyu dağıtmayalım.
#9
(09.09.2015, Saat: 12:17)Unforgiven link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "sa beyler" den sonrasını okumadım.
Adamın tarzı o. alaycı bi şekilde öyle denmemeli lazım ki kimse kimseye  alaycı şekilde davranamaz sadece beylerin yanına bayanlarda ekliyebilirdi
#10
Oyun içi ayarlardan açabilirsin. Ama dedikleri gibi dublaj yok  denecek kadar az.
#11
Görev listesine günlükten ulaşabiliyorsun. Yalnız bazen görevlerde bug oluşuyor sen görevi bitirmiş olsan bile görev günlükte kalmaya devam ediyor. Ayrıca tek dublajlık gerektiren kısımlar ana görev sonu, Bloodmoon'da kurt adamı seçersen görevler öncesi Hircine'nin konuşması gibi küçük bölümler.
#12
(09.09.2015, Saat: 12:17)Unforgiven link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "sa beyler" den sonrasını okumadım.
oldumu ?

Güncellendi [time]1441831361[/time]
Neyse sorun çözüldü arkadaşlar.Ne kadar ingilizcemi zorlasamda yapamadım.İlk başta herşey kolaydı dediklerini tek tük anladım ve kelimeleri birleştirip anca öyle anladım ama gerek diyaloglardan görev alma olsun gerek günlükten görevi anlama olsun,anlıyamadım o yüzden sildim.Oblivion GOTY alacağım inşallah ondada böyle bi sıkıntı yaşamam.Saten sırf
kitaplardan bilgi alabilmek için indirmiştim oyunu ama olmadı.İlginiz için teşekkürler.