Konuyu Okuyanlar:
3 Ziyaretçi

Morrowind Soru-Cevap Başlığı
anlayarak oynamaya çalıştım elimden geldiğince, ama hala anlamadığım bir konu var:

6. hane. Ana görevin başlarında, şu bladeslerin lideri çıplak adam bizi bu konuda bilgi almaya yolluyor. fazla bilgi edinemiyoruz. sonra vivec'te kanalizasyonda yaşayan bi khajiit'ten kaçakçılıkla ilgili bişiyler yaptıklarını ama bunun üstünün kapatıldığını, çok gizli tutulduğunu öğreniyoruz.

daha sonra da 6. hanenin günahı falan gibi şeyler gördüm konuşmaların arasında. ama tam olarak anlayabilmiş değilim bu 6. hanenin günahı nedir? ne yapmışlar?
6. Hane denilen Dagoth Hanesi. Onlar konseyden çıkarıldı. Vivec, Nerevar'ı Dagoth Ur'un öldürdüğünü söylüyor. Hane dağıtılıyor, yaşayanlar başka hanelere sığınıyor, öbürleri öldürülüyor.
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Gra-Muzgob Informant görevinde Sharn Gra-Muzgob'un beni Andrano Ancestral Tomb'a götürmesi gereken seçenek gözükmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
(22.06.2018, Saat: 03:50)kaja Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gra-Muzgob Informant görevinde Sharn Gra-Muzgob'un beni Andrano Ancestral Tomb'a götürmesi gereken seçenek gözükmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Görevde ilerleyebilmen için gereken diyalog seçeneği mi çıkmıyor? Ayrıca günlüğünde o görevin başlığı altında ne yazıyor?
(22.06.2018, Saat: 12:06)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Görevde ilerleyebilmen için gereken diyalog seçeneği mi çıkmıyor? Ayrıca günlüğünde o görevin başlığı altında ne yazıyor?

Evet, görevde ilerleyebilmem için gereken diyalgo seçeneği çıkmıyor. Günlüğümde ''The Spymaster told me to get Sharn gra-Muzgob at the Balmora Mages Guild to tell me about the Nerevarine, and then reportback to him. I'll have to do a little ''errand'' for her first, he says. I'm beginning to see a pattern here. Rather than pay informants with hard cash. Caius Cosades trades favors for information and as the new recruit in the organization, I provide the favors. Ah, well. A lesson in humility'' yazıyor.
(22.06.2018, Saat: 15:26)kaja Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, görevde ilerleyebilmem için gereken diyalgo seçeneği çıkmıyor. Günlüğümde ''The Spymaster told me to get Sharn gra-Muzgob at the Balmora Mages Guild to tell me about the Nerevarine, and then reportback to him. I'll have to do a little ''errand'' for her first, he says. I'm beginning to see a pattern here. Rather than pay informants with hard cash. Caius Cosades trades favors for information and as the new recruit in the organization, I provide the favors. Ah, well. A lesson in humility'' yazıyor.

Oyun içinde komut satırını açıp Journal A1_4_MuzgobInformant 10 yaz. Görevdeki bir sonraki aşamaya geçmiş olursun böyle.
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Morrowind,TES Online'dan önce mi geçiyor yoksa sonra mı ?
(22.06.2018, Saat: 16:01)Nord Guy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Morrowind,TES Online'dan önce mi geçiyor yoksa sonra mı ?

Sonra. Aralarında yaklaşık 800 sene var.
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Morrowind Çeken Türk Youtuber Var Mı?