Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Morrowind sorunlar ötesi sorunlar :(
#1
Tongue 
öff ööfff... Direk giriyorum konuya, oyunu steam'den ilk alıp oynadığımdan beri birden çok sorun var, oyunu kapatmak istediğimde ''morrowind çalışmayı durdurdu'' mesajı veriyor genellikle o pencereyi kapatarak oyunu tamamen kapatmış oluyordum. bir hafta önce save'lerim bozuldu oyuna giremedim bile (autosave ve quicksave hatası) Sad oyunu oynarken normal olarak kapatıyorum bazen, sonra bir açıyorum vee bir bakıyorum envanterdeki üstümdeki zırh kaybolmuuş(sadece heavy olanlar) Cheesyropilyon index'lerim kendiliğinden uçup gitmiş Cheesy bu arada magic efekti olanlara hiçbirşey olmuyor onlar hep duruyor bu arada... bütün bu lanet sorunlar neden? uyumluluk flan mı? hiçbir mod da kullanmıyorum. Sadardım edin lütfen en azından sebeplerini bileyim.
#2
Hiç mod yükleyip kaldırdığın oldumu ? bu tarz sorunlara yol açabiliyor. Bunun haricinde Xp uyumluluğunda açıp, yönetici olarak çalıştır birde Morrowind Code patch'ı dene düzeltebilir.
#3
(14.08.2017, Saat: 16:34)LorkhaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç mod yükleyip kaldırdığın oldumu ? bu tarz sorunlara yol açabiliyor. Bunun haricinde Xp uyumluluğunda açıp, yönetici olarak çalıştır birde Morrowind Code patch'ı dene düzeltebilir.

Yok modlarla hiç alakam bile yok, Code patch'i deneyeceğim. uyumluluğu ve yönetici işlerine de bakacağım. Sağ olunCheesy
#4
Benim de Quiksave sorunum vardı ben MGE XE adlı moddan ayar yaparak düzeltmiştim bi dene istersen. (mod morrowindin grafiklerini ayarlama modu yani görüntüyü ayarlayıp stabil edebiliyorsun ayrıca 1366/768 p oynamak içinde kullanılıyor.
#5
Morrowind'de ciddi sıkıntılar var. Özellikle W8'de sorun olmazken W10'da çözünürlük sorundan tut bir sürü sorun meydana geliyor. Uyumluluk sorununu deneyeceğim ben de üstte yazmışlar.
#6
Hmm hepinize teşekkürler arkadaşlar, dosyalardan morrowind.exe ve mırrowindLauncher.exe'yi bulup yönetici olarak başlatmayı ve uyumluluk ayarını değiştirdim. Şu an için gayet iyi duruyor, kaybolan itemleri de valla konsoldan yaza yaza aldımTongue tekrar teşekkürler