Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Mount & Blade 2: Bannerlord Yeni Videolar
#1
[youtube]pTbaWgLjN6s[/youtube]

[youtube]ZpkrdMAyCmo[/youtube]

[youtube]w66nHR7GTF4[/youtube]

[youtube]NmiCnJTttSQ[/youtube]
#2
Grafikler tatmin edici, NPC'ler seslendirilmiş, han ortamı güzel, karakter yaratma fena değil, animasyonlar fena değil.
Fakat şu dövüş sistemi hala yeterince dinamik değil. Half-Life'da "herkes levye" oynarmış gibi hissediyorum kendimi. doh
#3
(05.08.2015, Saat: 20:49)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Grafikler tatmin edici, NPC'ler seslendirilmiş, han ortamı güzel, karakter yaratma fena değil, animasyonlar fena değil.
Fakat şu dövüş sistemi hala yeterince dinamik değil. Half-Life'da herkes levye oynarmış gibi hissediyorum kendimi. doh

Aynen dövüş sistemine birşey katmamış warband neredeyse aynı sadece ölürken yere düşme animasyonları daha gerçekçi olmuş kazık gibi ölmüyoruz artık Cheesy bannerlord  bence skyrim unutturacak Cheesy
#4
(05.08.2015, Saat: 20:51)DRAGGUR22 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen dövüş sistemine birşey katmamış warband neredeyse aynı sadece ölürken yere düşme animasyonları daha gerçekçi olmuş kazık gibi ölmüyoruz artık Cheesy bannerlord  bence skyrim unutturacak Cheesy
Puhaha, oyunlar aynı anda çıkmış olsalardı da aynı şeyi söyleyebilir miydin? Cheesy
#5
Harika olmuş ya.
#6
Bencede çok güzel olmuş. Biraz Skyrim'e benzettim aslında böyle ölüm sahnesi falan. En geç bence bu Kasım'da çıkar. Buraya rez alayımda Cheesy
#7
Güzel olmuş en azından NPC'ler kütük gibi ayakta dikilmiyolar handa(paylaşılan resimlerde görmüştüm çok önce belki de yanlıştır) Bu yıl çıkar inşallah da belli olmaz şimdi.
#8
Valla taleworlds beni çok hayal kırıklığına uğrattı türk firması olmasına rahmen bannerlord türkçe seslendirmeyi geçtim eğer türkçe çeviri yaparsalar dua edicem Crytek örnek almaları gerekiyorduki crytek %90 yabancı %10 türk firması bir oyunu türkçe yama bile yapmadığı oluyorsa yazıklar olsun warband DLC olan viking conquest yapmadılar.
#9
Bunun yapımcısı Steam'de ekli bende. Sordum ne zaman çıkacak hacı diye, laf alamıyoruz. Cheesy Hatta arada böyle ismi olmayan bir oyuna giriyor işte o Bannerlord.
#10
(05.08.2015, Saat: 23:24)DRAGGUR22 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla taleworlds beni çok hayal kırıklığına uğrattı türk firması olmasına rahmen bannerlord türkçe seslendirmeyi geçtim eğer türkçe çeviri yaparsalar dua edicem Crytek örnek almaları gerekiyorduki crytek %90 yabancı %100 türk firması bir oyunu türkçe yama bile yapmadığı oluyorsa yazıklar olsun warband DLC olan viking conquest yapmadılar.
Oyun daha çıkmadı artı viking conquesti onlar yapmadı brytenwalda modunun yapımcıları yaptı.Ayrıca crytek türkçe seslendirmeyi filan zararına yaptı kimse oyunun satılmayacağını bildikleri bir ülkede çeviri ile uğraşmazlar.
#11
Skyrimdeki gibi şu dövüş scenelerinden eklenmeliydi zıplayıp adamın kafasına geçirmek falan

Haritasını beğenmedim üstüne pek birşey katamamışlar

Şehir muharebeleri güzel olmuş umarım şehirleri warband gibi yapmazlar (gösterip elletmiyorlar, hani şu geçilemeyen boşluklar var ya onlar olmamalı)

Herifler pek karizma olmuşlar.


Yakın zamanda çıkacak hiçbir oyunun skyrim'in yerini tutacağını zannetmiyorum arkadaşlar çıktığı an patlama yaşayabilir ama skyrim kadar uzun ömürlü bir oyun zor bulunur her saat başı yeni bi mod çıkarıyorlar nexustan

Ben 2-3 saatlik bir video eğitiminden sonra creation kit kullanıp kendi fikirlerimce yeni modlar tasarlayabilirim, skyrim'in bu artısı da var fikirleri gerçeğe çevirmek kolay warbandın kodlarını görseniz f1871312371g18348134 gibi değişik şeyler var herif bi rakam oynuyor oyunun bütün gidişatı değişiyor (bunun hakkında pek bir bilgim yok vasat bir görüş ile söylüyorum)

Şöyle düşünün benim pek bir bilgim yok ama;

2011'de skyrim'i ilk aldığınızdaki halini düşünün, bir de şimdiki halini.

Muhtemelen skyrim skyrim'likten çıkmıştır enb'ler çeviriler dlcler modlar patchler vs. oyun bambaşka bir hale bürünüyor.

Peki aynı mantığı diğer oyunlar için söyleyebilir misiniz
#12
Şu For honor diye bir oyun çıkıyor birde kingdom come deliverance adlı bir oyun daha var ikiside güzel
Skyrim i tek geçen oyun WİTCHER 3 WİLD HUNT