Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Mount & Blade Warband Viking Conquest RG Edition
#1
Kendi oynanış videomdur forumun geneli TES oyunları dışındaki rpg oyunları oynuyormu bilemeyeceğim fakat MB kesinlikle oynanmalı tam anlamıyla rpg sayılmıyor aslında stratejide var oyunda yeni bir dlc çıktı aslında baya oluyorda türkçe yaması yeni çıktı bende tanıtım videosu çekmiştim.


[youtube]tqxotvu5z0g[/youtube]
#2
Gelişmesi işkence olduğu için bıraktım ama çok güzel bir oyun, büyü falan da olsa keşke, o zaman Elder Scrolls bırakmazdı.
#3
(10.09.2015, Saat: 19:06)Greed link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gelişmesi işkence olduğu için bıraktım ama çok güzel bir oyun, büyü falan da olsa keşke, o zaman Elder Scrolls bırakmazdı.

Aslında büyünün olduğu bir mod vardı istersen link veririm Cheesy
#4
Çok güzel bir oyun. Şu anlık [member=3731]Ruh Adam[/member] ve ekibinin yaptığı muhteşem modla takılıyorum. Onlara buradan tekrar teşekkürler. Bu arada yaptığın video güzel olmuş, ellerine sağlık.  Smile
#5
Türkçe yaması çıkmışmı yav? Cheesy İndirime girsin alıcam artık.
#6
(10.09.2015, Saat: 21:59)Legolas link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe yaması çıkmışmı yav? Cheesy İndirime girsin alıcam artık.

Evet çıktı Smile kesinlikle almalısın
#7
Beyler Warband oynuyordum ama zorluk seviyesi sürekli aklıma takılıyor. Ben sürekli yükseğe çekerim zorluğu oyunlarımda fakat oyun zaten zor. Sizce ideal zorluk % kaçtır?
#8
(10.09.2015, Saat: 23:22)TcJoy link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler Warband oynuyordum ama zorluk seviyesi sürekli aklıma takılıyor. Ben sürekli yükseğe çekerim zorluğu oyunlarımda fakat oyun zaten zor. Sizce ideal zorluk % kaçtır?

Ben çok takılmıyorum ona ideal %70 ile %100 bazılarına bu çok kolay gelicektir ama abartmaya gerek yok en azından hileyle oynamıyorum.
#9
MB Warband da henüz kum havuzunda oynayan bir çaylak iken zorluk seviyesini kısardım. Lakin tek el becerimi geliştirdikten sonra aban abanabildiğin kadar.

%43 bile yapsanız zorluk seviyesini iki adamla tek kaldığınız öldüğünüz anlamına geliyor. Tabii belli bir süreliğine.
#10
(11.09.2015, Saat: 00:57)Beygir link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MB Warband da henüz kum havuzunda oynayan bir çaylak iken zorluk seviyesini kısardım. Lakin tek el becerimi geliştirdikten sonra aban abanabildiğin kadar.

%43 bile yapsanız zorluk seviyesini iki adamla tek kaldığınız öldüğünüz anlamına geliyor. Tabii belli bir süreliğine.

O zamanda çok kolay &60 altına düşmemeli zorluk çünkü sıkıcı oluyor önüne gelene tek atıyorsun teketekte zaten oyuncuyu bir noktadan sonra kimse zorlamaz.