Konuyu Okuyanlar:
Braton484, 1 Ziyaretçi

Negatrm'ın Çevirileri - 10.04.2018
#91
Söz konusu modu çeviren arkadaş olması lazım. Bahsettiğin programı kullanmıyorum, genelde BSA dosyası modun kritik dosyalarını kapsadığı için çeviriyi entegre etmeyi hiç denemedim.
[+] Negatrm isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#92
Relationship Dialogue Overhaul modunun çeviri durumunu merak ettim de acaba ne durumda Smile ?
#93
Hiç başlamadım onun çevirisine. Başlar mıyım, belki. Net cevap veremem. Modun hakkını vererek layığıyla çeviririm diyen varsa söyleyebilir.
#94
Relationship Dialogue Overhaul modunun ESP'sinin yarısından fazlasını çevirdim ben. MCM kısmı çevrilecek bir de diğer modlarla olan patchler. Ama şuan devam etmiyorum çeviriye. Kalan kısmı çevirmek isteyen varsa konuşalım, anlaşalım. 
#95
Negatrm,çevirisini yaptığın demirci kız modunda azura ile konuştuğumuz görevin ardından mellori'ye geri döndüğümüzde benden haber bekle sana mesaj göndericem diyor.fakat uzun zaman geçmesine rağmen hala kurye gelmedi.oyun videolarına baktım tam'da buradan sonrasını bir türlü izleyemedim.

Acaba burada mod bitiyor mu?
Siz veya bilen bir arkadaş cevap verebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.....
#96
(03.08.2018, Saat: 23:41)hangol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Relationship Dialogue Overhaul modunun ESP'sinin yarısından fazlasını çevirdim ben. MCM kısmı çevrilecek bir de diğer modlarla olan patchler. Ama şuan devam etmiyorum çeviriye. Kalan kısmı çevirmek isteyen varsa konuşalım, anlaşalım. 

En kısa zamanda iletişime geçeceğim.

(05.08.2018, Saat: 22:48)Mostfx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Negatrm,çevirisini yaptığın demirci kız modunda azura ile konuştuğumuz görevin ardından mellori'ye geri döndüğümüzde benden haber bekle sana mesaj göndericem diyor.fakat uzun zaman geçmesine rağmen hala kurye gelmedi.oyun videolarına baktım tam'da buradan sonrasını bir türlü izleyemedim.

Acaba burada mod bitiyor mu?
Siz veya bilen bir arkadaş cevap verebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.....

Yanlış hatırlamıyorsam %90 ihtimalle orada bitiyor. Devamı niteliğinde çevirdiğim satırlar vardı sanırım ama oyunda onları bende göremedim, görsek bile devamı yok.
#97
Anladım,mod yapımcısı bence bu son ile modu berbat etmiş.ama modu ve diğer mod çevirilerindeki emeklerin için bir kez daha teşekkürler....