Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Negatrm'ın Çevirileri -Yeni Çeviriler! (15.01.2018)
#31
Negatrm kardeşim,çeviriler hakkında bilgi paylaşabilecek durumdamısın.umarım hayatında ve çevirilerde herhangi bir sorun yoktur.
#32
(23.12.2017, Saat: 17:59)Earendill Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çeviriler için çok teşekkürler. Yalnız hiç endorse yapılmamış ona dikkat ettim.
Bir kaç moda endorse attım direk, diğerleri için ise on beş dakika beklemem gerekiyor.

Şu çocuk modunu özellikle merak ettim.

Rica ederim. Dediğin gibi pek destek verilmiyor o özellik ile. 

(28.12.2017, Saat: 01:15)Mostfx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Negatrm kardeşim,çeviriler hakkında bilgi paylaşabilecek durumdamısın.umarım hayatında ve çevirilerde herhangi bir sorun yoktur.

Uzun bir zaman bazı işlerimden feragat etmem gerekiyordu. Çeviriler ile hiç ilgilenme fırsatım olmadı. Yılbaşı itibariyle tekrar başlayacağım, mevcut çevirileri yoğun tempoyla tamamlayıp paylaşacağım.

Bu arada Nexus'ta indirme sayısını düzenli olarak kontrol ediyordum, daha çok indirilen modların benzerlerini çeviri de ön plana alacağım. Herkese iyi oyunlar.
#33
Sabırsızlıkla seni bekliyoruz,kolay gelsin....
#34
Tekrardan seni buralarda görmek büyük bir lütuf. Çevirilerini merakla bekliyorum başarılar.
#35
tskler krdsm Smile
#36
Tekrardan selamlar. Dün gün içerisinde OBIS'in çevirisini tamamladım. Bunun yanında konuda gözüken 13 tamamlanmış çeviri ve şimdilik bende saklı daha fazla bonus çeviriler de var arkadaşlar. Yine yarattığım boş vaktimi çevirilere ayırarak fazlasıyla ilerleme kaydettim. 1-2 gün içerisinde çevirileri yükleyeceğim, indirip hiç oynamadan çevirdiğim modları test etmem gerekiyor.

En hoşunuza gidecek unsur ise MCM yani Mod Ayarları kısmında İngilizce kalan kısımları TÜRKÇE'ye nasıl çevireceğimi çözmüş olmam. Önceki yüklediğim çevirileri yeni çeviriler ile beraber güncelleyeceğim.

Şu an ESF: Companions üzerinde çalışıyorum. Herkese iyi oyunlar.
#37
Harika haberler verdin.umarım bir terslik çıkmadan hedeflerine ulaşırsın.

Yanlış bilmiyorsam darkend'in tr yaması var..
#38
Arkadaşlar çevirilerin bir kısmını yükledim, yüklemeye devam ediyorum. Konuyu henüz düzenlemedim, Nexus hesabımdan yeni yüklenen çevirilere ulaşabilirsiniz.