Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Nerevarine'nin seçtiği taraf
#1
Morrowind'in Bloodmoon DLC'sinde Nerevar'ın kurtadam mı yoksa Skaal köyü kan kardeşi mi olduğu bilinmemektedir. Bloodmoon son görevinde Hircine'nin tazıları(kurt adamlar) bizi kaçırıp Hircine'nin avına katılmamız için zorluyorlardı. İlk bölümde Falx Carius ile karşılaşıyoruz. Kurt adam isek direk bize saldırıyordu. Normal insansak birlikte çalışmamız gerektiğini söylüyordu. Yani teklifini kabul edip birlikte Hircine'nin tazılarını öldürüyorduk yada teklifini kabul etmeyip Hircine'nin tek şampiyonu ben olucam deyip öldürüyorduk. Falx Carius'u yeniden canlandırılmışını Dragonborn DLC'sinde görüyoruz. Yani demek oluyor ki Nerevarine aslında Bloodmoon olayları sırasında kurt adam olmamış. Çünkü kurt adam olup Falx'ı öldürseydik Hircine'nin diyarına sıkışıp kalacaktı. Çünkü ana görev sırasında Hircine şampiyonlarından biri olan Skaal köyü şefi Tharsten'i öldürüyoruz fakat onun ölü bedeni Skaal köyüne geri gelmiyor.

İşin ilginç yanı Uesp'te Nerevar'ın ne olarak bu olaylarda yer aldığı bilinmiyor.
#2
Bunu daha önce Reddit'te görmüştüm güzel bilgi. Oynadığımız çoğu karakterin (Nerevarine gibi) oyun içinde yaptığı bir çok akvitite böyle meçhul işte.
#3
Ben Nerevarine'in mantıken kurtadam falan olduğunu zannetmiyorum. Kehanetlere uygun hareket eden bir kahraman ise diğer yolu seçerdi.
#4
(29.08.2015, Saat: 14:50)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Nerevarine'in mantıken kurtadam falan olduğunu zannetmiyorum. Kehanetlere uygun hareket eden bir kahraman ise diğer yolu seçerdi.

Nerevarine genede Thirsk şefi oluyor. Bunuda kabul etmemesi lazım.