Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Nida atarken ses çıkmıyor
#1
Merhaba arkadaşlar şu an skyrimde 60 mod 47 plugin var nida attiğimda ya hiç çıkmıyor yada yarısı çıkıyor (örn:Fus... veya Ro Dah) ve tabi böyle oyunun zevki hiç çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar
#2
60 mod 47 plugin varsa hala oynamaya şükretmelisin.BOSS diye bir program var.Bazı modların çakışması oyunda tuhaf buglara yol açabilir.Bu program modları hizaya getirecektir.Biraz da mod kısıtlaması yapman gerekebilir.
#3
önceden 248 moda kadar dayanmıştı 249. modda oyun tamamen çökmüştü ve boss programı hakkında detaylı bilgi nerden öğrenebilrim ?
#4
http://www.elderscrollsturk.com/forum/sk...oss-nedir/
#5
teşekkür ederim iyi forumlar Smile
#6
250 modla oynayanlar var Cheesy
#7
(22.09.2015, Saat: 14:51)MartinSeptim link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 250 modla oynayanlar var Cheesy
Her sistem için geçerli bir durum değil.O kadar modla oynayanlar biliyordur,hangi modun hangi modla uyumlu olduğunu veya oyunun hata vermesini önleyecek çözümleri.
#8
boss loot ve tes5edit indirmeme rağmen hala düzelmedi Sad
#9
(22.09.2015, Saat: 15:26)ModdedGames link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: boss loot ve tes5edit indirmeme rağmen hala düzelmedi Sad
Sorunun mod uyumsuzluklarından kaynaklandığını düşünüyorum.Program bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaz.Zarar eden mod varsa kapatacaksın o modu.Skyrim Modlar konusunu bir araştır derim.