Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

North America Türk Oyuncular
#1
Ping sorunu veya benzeri sorunlar yüzünden veya kişisel nedenlerden dolayı EU'da oynayamayıp NA sunucusunu seçen ve bu yüzden Hanedan'ın bir parçası olamayan Türk oyuncular hertürlü destek ve yardım için @iamtrippingballs ile iletişime geçebilirler.Ebonheart Pact'teyim.
#2
Ben ve bir arkdaşım varız. Türklerin olduğu ,tükçe chat yapaiblceğimiz bir guild varmı?
#3
(05.08.2015, Saat: 09:34)SoNHaKaN link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ping sorunu EU da var da NA da yok mu, teknik olarak daha fazla ping olması lazım.
Bildiğim kadarıyla NA da ki pingler genelde stabil daha az.EU da ping daha fazla daha az oyuncu olmasına rağmen.
#4
biz 3 arkadaş oynuyoruz Türk adı altında bir guild kurduk pek denk gelmedik türkçe konuşan insanlara.[member=4480]okroki[/member] veyahut [member=4527]Chariybdis[/member] le iletişime geçerseniz online değilsek maille ulaşırsanız dahada derlenip toplanır bilgilerimizi paylaşırız guildimizi büyütürüz. 
#5
Dostum NA Serverdayım ama sana (@iamtrippingballs) mesaj atılmıyor inbox dolu diyor. EU kurayım diyorum 35 gb bişey indiriyor başta neden NA kurdu onu bilmiyorum ama NA da oynayan varsa ulaşsın birlikte takılalım
#6
NA Aldmeri Dominion'da olan veya başlayacak arkadaşlar irtibata geçebilir.
[member=5098]ufcktkn[/member]
#7
[member=6563]Skutalu[/member]  NA server Ebonheart Pack  oyuncular irtibata geçebilir
#8
biz 4 arkadaş NA dayız, Aldmeri ittifakında oynuyoruz, kendi guildimizi kurduk, ayriyetende oyunda birkaç türk e daha denk geldik, birlikte takılmak isteyen olursa:
[member=7353]hhg_32[/member] [member=7268]burakcan187[/member] [member=2142]santoria[/member] @ugurergu41 e mail atabilirler
#9
4 kişi varız biz de na da [member=7061]Senb0nzakura[/member]