Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oblivion GOTY Türkçe Yama
@cbatur morrowind'in çevrilmesi imkansıza yakın, oyunun neredeyse hepsi yazıdan oluşuyor ve diğer iki oyundan da lore açısından daha karmaşık. İçinde en az 10 kişinin emeği olan Oblivion çevirisini 15-16 ayda çıkarabildik
Oyunu oynadıktan belirli bir sure sonra oyundan atıyor,yardımcı olacak veya cozumunu bilen onerıde bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkurler
Arkadaşlar yamayı kurduktan sonra haritadaki iconlar yok oluyor bende deaktif edince geri geliyorlar bunun çözümü nedir acaba ?

EDIT : bug remover sorunu çözüyor sorunu yaşayan varsa duyurulur .resim
[Çözüldü]
Konuyu hortlattığım için özür dilerim fakat modu aktif etmeye çalıştığımda hata veriyor sebebi nedir?
(02.09.2018, Saat: 12:33)excalibur0 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu hortlattığım için özür dilerim fakat modu aktif etmeye çalıştığımda hata veriyor sebebi nedir?
Hatayı yazabilir misiniz

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk
(02.09.2018, Saat: 16:28)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hatayı yazabilir misiniz

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

İlginiz için teşekkürler.Sorunu çözdüm Steam dosyalarının adını değiştirmiştim ve program yer belirleyemiyordu sanırsam ayarlayınca düzeldi.

Bide bendede yukardaki arkadaş gibi mapdaki iconlar gözükmüyor.Kendisi bug remover ile çözdüğünü söylemiş.O bug remover hangisi internette aradım ama bulamadım.
(02.09.2018, Saat: 17:16)excalibur0 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlginiz için teşekkürler.Sorunu çözdüm Steam dosyalarının adını değiştirmiştim ve program yer belirleyemiyordu sanırsam ayarlayınca düzeldi.

Bide bendede yukardaki arkadaş gibi mapdaki iconlar gözükmüyor.Kendisi bug remover ile çözdüğünü söylemiş.O bug remover hangisi internette aradım ama bulamadım.

OBMM de TürkçeYama ikinci sırada olursa daha iyi olur.Ayrıca https://elderscrollsturk.com/konu-unoffi...patch.html bunu indirirsen düzelebilir belki.(Bende öyle bi hata olmadı fakat başka hataları böyle çözebilmiştim)
Beyler oyunun müziklerinde cızırdama ve kendini tekrar etme sorunu yaşayan var mı?
Selam herkese. Oblivion için Darnified UI modunu kurarken Oblivion Mod Manager programı system.security.permission uyarısı veriyor. Türkçe yamayı sorunsuz kurdum, metinler çok ufak olduğu için Darnified yüklemek istiyorum ama olmuyor. Oyunu ve Türkçe yamayı silip tekrar yükledim ve ilk önce Darnified kurmak istedim yine hata verdi. Bu modu oblivion mod manager dışında yükleme şansım var mı? Oyun çok güzel ama metinler aşırı ufak olduğu için oynayamıyorum arkadaşlar lütfen yardım edin.
(11.09.2018, Saat: 14:35)piyerbezuhov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam herkese. Oblivion için Darnified UI modunu kurarken Oblivion Mod Manager programı system.security.permission uyarısı veriyor. Türkçe yamayı sorunsuz kurdum, metinler çok ufak olduğu için Darnified yüklemek istiyorum ama olmuyor. Oyunu ve Türkçe yamayı silip tekrar yükledim ve ilk önce Darnified kurmak istedim yine hata verdi. Bu modu oblivion mod manager dışında yükleme şansım var mı? Oyun çok güzel ama metinler aşırı ufak olduğu için oynayamıyorum arkadaşlar lütfen yardım edin.

Security vs vs hatası oyunu C sürücüsüne kurduğunuzda windowsun programa yükleme için izin vermemesinden kaynaklanıyor. Ya yönetici olarak çalıştırmayı deneyin ya da varsa D sürücüsüne kurun oyunu.
mertusta teşekkür ederim yalnız oyun zaten D sürücüsüne yüklü durumda. Yönetici olarak çalıştırmak da fayda etmiyor. Dediğim gibi bu modu yüklemenin farklı bir yolu var mı?

Tamam çözdüm. Eğer sorun yaşayan varsa, klasör ismini sadece Oblivion yapsın.