Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oblivion GOTY Türkçe Yama
(29.09.2018, Saat: 15:37)RancouR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yama bu sürüm için kanka
https://store.steampowered.com/app/22330...r_Edition/

yamayı kullanmadım, o yüzden düz Oblivion'da ya da GOTY Deluxe'de çalışıyor mu bilmiyorum, olur da para biriktirip GOTY/GOTY Deluxe almak istersin de, hangisini alıcam diye kafan karışırsa diye ikisi arasındaki farkı yazıp gidicem ben.
GOTY, Knights of the Nine ve Shivering Isles adlı 2 hikaye DLC'sini içeriyor, GOTY Deluxe hem bu iki DLC'yi hem de oyun için çıkartılmış 8 diğer "add-on" u (ya da "expansion pack" deniyor, bilmiyorum) içeriyor.
İçeriği GösterSpoiler:

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim,ben o zaman yinede goty surumunu denerim,olmazsa biraz zaman sonra goty almaya calisirim.
Deluxe alırsan bazı yerler ingilizce olur.Yine oyunun çevrilen kısımları Türkçeye döner fakat Deluxe başka DLCler içerdiği için 6 DLC ingilizce kalır. Bu DLC lerden bir tanesini ben çevirdim. Kaldı geriye 5 tane.

Şimdi ingilizce diyorum ama DLC görevleri çok kısa zaten. Çoğu bir yere gidip orayı yuva yapmakla ilgili. Spoiler vermeden örneklendirecek olursam ;

  Yıkık bir kaleye gidiyorsun , oradaki haydutları öldürüyorsun , sonra orayı yeniden dekore ediyorsun. Fakat bunu yaparken arka planda güzel hikayeler oluyor. Ödülleri falan da iyi. 

İngilizcen olmasa dahi yapılabilecek DLC ler. ( En azından 3'ü böyle)

Birisi de Horse Armor. Herhangi bir hikayesi yok. İmperyal Şehrinin çıkışında ki ahır sana zırhlı at veriyor.
Yardımlarınız için teşekkür ederim,Goty türkçe yamasının tüm adımlarını izledim ve yapmayı başardım.Şuanda türkçe yama sorunsuz birşekilde çalışıyor tekrardan çok teşekür ederim ellerinize emeklerinize sağlık teşekkürler!