Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oblivion'ın Türkçe Yaması Var mı?
#1
Oblivion'a başlamak istedim Skyrim'den sonra ancak RPG'lerde diyalogları anlamıyorsanız boşuna oynamayıncılardanım bende Smile o yüzden soruyorum. Türkçe yaması var mıdır? Yoksa (kesin bilgiyse) da söyleyin boşa heveslenmeyeyim Sad
#2
Sadece kitapların türkçe karakter desteği olmadan çevirisi var. Karışık bir çeviri.
#3
Oblivion İngilizce'si çok basit, yama olsa da yüklemem o derece.
#4
(31.08.2014, Saat: 23:33)Greed date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oblivion İngilizce'si çok basit, yama olsa da yüklemem o derece.

Oblivion'un İngilizce'si basit olabilir ama İngilizce bana göre zor Embarrassed
#5
İngilizce asla kolay değildir, ama hırs yapıp ögrenip orijinal dilinde anlayınca çok daha eğlenceli oluyor. Smile

Sadece kitapların ve sanırsam görev açıklamalarının çevirisi var.

Not: Hadi Oblivion'ı çevirelim diyen Oblivion'ı "bitirmiş" biri çıkarsa her türlü yardıma hazırım.
#6
(01.09.2014, Saat: 00:07)vatansever date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Not: Hadi Oblivion'ı çevirelim diyen Oblivion'ı "bitirmiş" biri çıkarsa her türlü yardıma hazırım.
Orjinal oyun çevrildiğinde, Skyblivion modu çıktığında türkçe yerine ingilizce modu oynarlar gibime geliyor. Çevrilirse Skyblivion çevrilir daha sonra birisi her şey aynı olduğundan Orjinal oyuna geçirir belki çeviriyi.:düşün
#7
Verdiğim not sadece Oblivion için geçerli, Skyblivion umrumda değil. Çıkacak bu modu çevirmek isteyen varsa Oblivion'ı bitirmiş olsa bile hiçbir türlü yardım etmeyeceğimi belirtmek isterim.
#8
(01.09.2014, Saat: 01:14)vatansever date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Verdiğim not sadece Oblivion için geçerli, Skyblivion umrumda değil. Çıkacak bu modu çevirmek isteyen varsa Oblivion'ı bitirmiş olsa bile hiçbir türlü yardım etmeyeceğimi belirtmek isterim.Çünkü Vanilla Gaming, tamam anladık.
#9
Hayır, oyunun kendisi çevrilmediği sürece başka bir oyuna çıkarılan bir uyarlama neden çevrilsin ki? Modlara hayır esprisi bir konu altında tartışılıp bitirildi, ben bir espriyi uzata uzata 'suyunu' çıkarmıyorum, burayla alakası yok. Bilip bilmeden yorum yapman hoş değil.

Not: Bu entry bilinmeyen bir güç tarafından kafasına göre silinebilir veyahut editlenebilir.
#10
(01.09.2014, Saat: 11:20)vatansever date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayır, oyunun kendisi çevrilmediği sürece başka bir oyuna çıkarılan bir uyarlama neden çevrilsin ki? Modlara hayır esprisi bir konu altında tartışılıp bitirildi, ben bir espriyi uzata uzata 'suyunu' çıkarmıyorum, burayla alakası yok. Bilip bilmeden yorum yapman hoş değil.


Tamam, suyunu çıkartmamaya çalışırım ve yorumlarıma dikkat ederim.