Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oblivion Modlar Hakkında Ufak Sorularınız
#16
Birşey değil Smile Manuel kurulum avantajdır kontrol sendedir. Aynı işlemlerle tekrar uğraşmamak için oyunun yedeğini almayı unutma Smile manuel kurulumla ilgili yapamadığın birşey olursa açıklarım çok basit zaten herkes yapabilir. Genellikle yüksek çözünürlüklü dds dosyalarını tercih ediyorum ben. Onun haricindekileri güncellenme sırasına göre. Aynı isimde çakışan 100 nif dosyası var diyelim bendekilerin dosya değiştirilme tarihi 2016 diyelim. Yüklemeye çalıştığım moddakilerin değiştirilme tarihi 2008 diyelim. 2016da düzenlenmiş dosyayı sen 2008de düzenlenmiş dosya ile değiştirirsen oyunda kalite düşer Smile Çünkü bir dosya ne kadar güncelse o kadar hatasızdır.

Bana ait alternatif hud, alternatif intro autro, alternatif font, alternatif ses ve müzik ve özelleştirilmiş unofficial patch modlarınada göz atabilirsin. Tek dosyadan oluşan önemli modları unofficial patch.esp ile birleştirmiştim.
#17
(25.06.2018, Saat: 04:58)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birşey değil Smile Bana ait alternatif hud, alternatif intro autro, alternatif font, ses ve müzik ve özelleştirilmiş unofficial patch modlarınada göz atabilirsin. Manuel kurulum avantajdır kontrol sendedir. Aynı işlemlerle tekrar uğraşmamak için oyunun yedeğini almayı unutma Smile manuel kurulumla ilgili yapamadığın birşey olursa açıklarım çok basit zaten herkes yapabilir. Genellikle yüksek çözünürlüklü dds dosyalarını tercih ediyorum ben. Onun haricindekileri güncellenme sırasına göre. Aynı isimde çakışan 100 nif dosyası var diyelim bendekilerin dosya değiştirilme tarihi 2016 diyelim. Yüklemeye çalıştığım moddakilerin değiştirilme tarihi 2008 diyelim. 2016da düzenlenmiş dosyayı sen 2008de düzenlenmiş dosya ile değiştirirsen oyunda kalite düşer Smile Çünkü genellikle bir dosya ne kadar güncelse o kadar hatasızdır.
Teşekkürler hocam eve döndüğümde Oblivion'u modlamaya başlayacağım sıkıntı olursa danışacağım bilgili biri olması güzel.Sağolasın.