Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oblivion (Soru-Cevap Başlığı)
merhaba arkadaşlar. obliviona yeni başladım hapisten kaçış görevlerini yaptıktan sonra haritada bütün şehirler keşfedilmiş ve hızlı seyahatler yapılabilir durumda, bunlar normal mi? Birde brumadayken kontesin yanına gittiğimde 'bruma halkına yaptığın iyilikleri duydum vs.' diyerek görev veriyor. sanki yan görevler hali hazırda yapılmış gibi geliyor bana bunlar normal mi?
Oblivion'da şehirleri keşfetmiyorsun, direkt olarak hızlı seyahat yapabiliyorsun. Diğer sorunu bilmiyorum.
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Merhaba hayırlı olsun. Oblivionda mapta görünen simgelere hızlı seyehat yapabilirsin. Bu özelliği ayrıca ayarlardan kapatıp açabilirsin. Oblivionu modsuz oynamanı önermem. Modsuz oblivionu ot gibi düşünebilirsin. Modlar zahmetli ve sıkıcı ama yüklenmesi basit ve çok etkili modlar var. Makalelerime bir göz atabilirsin.Gereksiz ayrıntılara neden takıldığını anlamadım. Her ayrıntıya takılırsan oyundan keyif alamazsın. Oyunu bir bütün olarak görüp keyif almaya çalışmalısın.
[+] Baris isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
(11.04.2018, Saat: 06:34)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba hayırlı olsun. Oblivionda mapta görünen simgelere hızlı seyehat yapabilirsin. Bu özelliği ayrıca ayarlardan kapatıp açabilirsin. Oblivionu modsuz oynamanı önermem. Modsuz oblivionu ot gibi düşünebilirsin. Modlar zahmetli ve sıkıcı ama yüklenmesi basit ve çok etkili modlar var. Makalelerime bir göz atabilirsin. Ben en son istediğimi başardım 500 civarı modu hatasız olarak ayarları yapılmış ve optimize edilmiş olarak yükledim. Oyunun diskteki boyutu bende şuan 53.4 GB çok zahmetli oldu ama değdi. Bu modların hepsini benden başka kimse yükleyip kullanmayacağı için tercih edilebilecek ve mutlaka yüklenmesi gereken ve herkesin bilgisayarının kaldıracağı modların bir paketini arşivleyip upload edicem boyutu umarım az olur. Ayrıca gereksiz ayrıntılara neden takıldığını anlamadım. Her ayrıntıya takılırsan oyundan keyif alamazsın. Oyunu bir bütün olarak görüp keyif almaya çalışacaksın.

teşekkürler. oyun gerçekten çok keyifli.500 modu hatasız yüklemek gerçekten büyük başarı tebrikler.görev meselesi ile ilgili; oyunu tam olarak eksiksiz oynamak istiyorum. ama dediğin gibi oyun keyifli, kafaya takmamak gerek
258 mod yükledim. Dlcler, obse gibi bileşenler ve yardımcı yazılımları hariç. Hepsi bana göre en iyi modlar. Özelleştirdim, ayarlarını yaptım ve optimize ettim. Oyundan atma, açılmama gibi hatalar yok. Burç ve sınıfını seçtiğin menude aynı başlıklar birden fazla var onun dışında bir hata görmedim şuana kadar.
Şimdi Breton - Atronach - Nightblade açtım stat barımda gördüğüm tek renk genelde yeşil oluyor. Kasılmak ya da para için (ki iksir falan gerekli böyle olmayacak) başlangıç görevleri önerileriniz neler?
(17.04.2018, Saat: 00:22)Newoooo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi Breton - Atronach - Nightblade açtım stat barımda gördüğüm tek renk genelde yeşil oluyor. Kasılmak ya da para için (ki iksir falan gerekli böyle olmayacak) başlangıç görevleri önerileriniz neler?

Stat kısmında 4 bar bulunuyor. Sende neden tek renk var? Oyunda kafana göre hareket edebiliyorsun. Ne yaparsan yap kasılırsın zaten birşeyler alırsın. Bu oyunun sevdiğim yanı o. Tek birşey yapma zorunluluğun yok. Jauffreden yardım istersen sana kılıç yay falan veriyor onunla başlayabilirsin.(19.04.2018, Saat: 09:20)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stat kısmında 4 bar bulunuyor. Sende neden tek renk var? Oyunda kafana göre hareket edebiliyorsun. Ne yaparsan yap kasılırsın zaten birşeyler alırsın. Bu oyunun sevdiğim yanı o. Tek birşey yapma zorunluluğun yok. Jauffreden yardım istersen sana kılıç yay falan veriyor onunla başlayabilirsin.
Orada tek renkten bahsettiğim can yenilemek için mana gerekli oluyor ancak golem seçtiğim için mana sıkıntısı var. O yüzden can ile mama barı devamlı boş, sadece stamina barı dolu oluyor onu kastetmiştim. Karakteri fazla yanlış açmışım Cheesy. Baştan başladım şu an normal, Hırsızlar Loncası görevlerini yapıyorum.
Golem sıkıntı mana nasıl dolduruyor hiç denemedim dolmadığını görünce iptal etmiştim. Burç ve sınıfını değiştirebilmeni sağlayan komut var oyun içi çok ilerlersen kullanabilirsin.