Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oblivion (Soru-Cevap Başlığı)
Kutsama ney?
Tapınaklardan(chapel) alınan kutsamalardan(Altar Blessings) bahsediyor benim anladığım kadarıyla.
[+] Rask isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Sanırım İtibar ve kötü itibar olayı yüzünden alamıyorum.
(08.05.2018, Saat: 18:52)Shinrea Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım İtibar ve kötü itibar olayı yüzünden alamıyorum.

Yazmıştım ama gözünden kaçmış muhtemelen. Kutsama alabilmen için itibarının(fame) kötü itibarından(infamy) daha fazla olması lazım. Buradan hangi davranışların ve görevlerin itibar arttırdığına bakabilirsin. Bounty'ye sahipsen de kutsama alamayabilirsin.
[+] Rask isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Oyunda şehirde gezerken karakterlerin konuşmaları görev başlatabiliyor. Yinede şehirdeki tüm görevleri yaptığımı nasıl anlayabilirim. Skyrimden gelen bir takıntım var. Ek paketler dahil tüm görevleri yapmıstım. Aynısını Oblivion içinde yapmak istiyorum.
(12.05.2018, Saat: 00:38)Shinrea Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunda şehirde gezerken karakterlerin konuşmaları görev başlatabiliyor. Yinede şehirdeki tüm görevleri yaptığımı nasıl anlayabilirim. Skyrimden gelen bir takıntım var. Ek paketler dahil tüm görevleri yapmıstım. Aynısını Oblivion içinde yapmak istiyorum.

Bunun için bir mod var mı bilmiyorum ama buradan hangi görevi yapıp yapmadığına bakabilirsin: http://en.uesp.net/wiki/Oblivion:Quests
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Güç ve direnç puanlarım bir hastalık olmamasına rağmen -2 puan düşmüş. Bu statların düşmesine neden olacak herhangi bir itemde taşımıyorum. Bunun sebebi ne olabilir ?
Özniteliklerin düşmesi için illa hastalık kapmana gerek olmuyor Smile Normal mücadelelerde rakibin öznitelik düşürme özelliği varsada düşebilir.