Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Onun At Arabası Var
#1
Merhaba arkadaşlar skyrim her yeni kayıt açtığımda bu sorunla karşılaşıyorum bir kaç kez saveyide kaybettim sorun şu yaşayan oldumu aranızdan bilemiyorum whiterun ve  markarth oluşuyor at arabasındaki elaman durup dururken şehir hanına gidiyor ve orada takılıyor sonra bütün şehir kendini hana yada evlerine kapatıyor kimse sokaklar açıkmıyor muhafızlardan başka bu 3 savemdede oldu zor zar kurtardım oyunda spontane gerçekleşen bir olay şehirde işim oluyor hiç farkında olmadan bir bakmışım at arabası boş artık şehirlere her gittiğimde çıkarken at arabasına bakıyorum öyle kayıt alıyorum bir çözümü falan varmı.
#2
At arabacı adamı bul öldür o adamı sonra cesedine tıkla konsoldan disable yaz o admın kodunu bul player.placeatme kod yaz.
#3
(07.09.2015, Saat: 23:02)TrueNordsNever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:At arabacı adamı bul öldür o adamı sonra cesedine tıkla konsoldan disable yaz o admın kodunu bul player.placeatme kod yaz.

Ölmüyorki Sad yine iş kodamı kaldı
#4
"hiç farkında olmadan bir bakmışım at arabası boş artık şehirlere her gittiğimde çıkarken at arabasına bakıyorum" gece gece güldürdün beni dostum.

    Soruna gelecek olursak bir mod tetikliyor olabilir yada save dosyanda bir problem vardır belki oyunun korsandır.
#5
(07.09.2015, Saat: 23:05)Unforgiven link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"hiç farkında olmadan bir bakmışım at arabası boş artık şehirlere her gittiğimde çıkarken at arabasına bakıyorum" gece gece güldürdün beni dostum.

    Soruna gelecek olursak bir mod tetikliyor olabilir yada save dosyanda bir problem vardır belki yada oyunun korsandır.

111 tane mod var hangisi tetikliyor olabilirki test etme gibi bir şansım yok yaşanan bugun kurduğum modlarla en ufak alakası yok o yüzden 111 modun arasında seçipte bu neden oluyordur olmuyordur diye elemede yapamam.
#6
(07.09.2015, Saat: 23:08)DRAGGUR22 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:111 tane mod var hangisi tetikliyor olabilirki test etme gibi bir şansım yok yaşanan bugun kurduğum modlarla en ufak alakası yok o yüzden 111 modun arasında seçipte bu neden oluyordur olmuyordur diye elemede yapamam.

Neyin neden olduğunu bilemezsin, alakası yok gibi görünür ama vardır. Mesela bir şeyin fiziğini etkileyen bir mod başka bir yerde fizikle alakalı bir sorun çıkartabilir. Bu arada yazdığın başlık güldürdü. Smile
#7
111 tane mod varmış. Peh. Sad

Sen sorunu anlatınca aklıma ilk olarak "Immersive Citizens", "Run For Your Lives" ve "When Vampires Attack" geldi. Gerisi sende, bir sil dene istersen düzelecek mi?
#8
(08.09.2015, Saat: 14:22)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:111 tane mod varmış. Peh. Sad

Sen sorunu anlatınca aklıma ilk olarak "Immersive Citizens", "Run For Your Lives" ve "When Vampires Attack" geldi. Gerisi sende, bir sil dene istersen düzelecek mi?
Vampirlerle ilgili modu sil biri forumda demişti Vampirlerle ilgili mod yükledim Arabacı Hana kaçtı demisti
#9
Immersive Citizens kullanıyorsan at arabası sahibinin hana girmesi falan çok normal, bug değil. Kullanmadan önce modun açıklamasını falan okusaydın görebilirdin.
#10
(08.09.2015, Saat: 14:57)DarkGame link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Immersive Citizens kullanıyorsan at arabası sahibinin hana girmesi falan çok normal, bug değil. Kullanmadan önce modun açıklamasını falan okusaydın görebilirdin.
bende kullanıyorum ama o modda arabacı sadece kayalıklarda oturuyor arada kitap okuyor yani o moddan değil bence when wampir attack yanlış yazmış olurum kusurabakma ,kaynaklanıyor bence
#11
(08.09.2015, Saat: 15:07)Magnus link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende kullanıyorum ama o modda arabacı sadece kayalıklarda oturuyor arada kitap okuyor yani o moddan değil bence when wampir attack yanlış yazmış olurum kusurabakma ,kaynaklanıyor bence
Ben hana girdiğini de gördüm ? When Vampire Attack modunun gerçekten ata arabası sahibini hana götürmesini sağlayabileceğini düşünüyor musun ? Çünkü bana çok alakasız geldi. Immersive Citizens modu yüzünden, emin ol. Modun açıklamalarını oku.
#12
Okudum yanlış anlama biri o mod yüzünden yakiniyodu dediğinin aynısını söyledim
#13
    111 adet mod kuruyorsun hiçbirini buraya yazmıyorsun yardım istiyorsun buradaki insanlarda bulmaca çözer gibi bulmaya çalışıyor yahu kafanız çalışmıyor mu ? Sorunlu modu nereden bilelim ? Anlamıyorum vanilla olsa destek veririz hatta mod olsada destek veririz fakat 111 tane mod kurup sonra "ayy bug olduuu .s.s.s." deyip foruma konu açıp hiçbir modu buraya yazmayıp yardım istemek yani anlamsız bir şey bu.
#14
adam belki batmıştır eve ekmek götüremiyordur Smile
#15
Başlığı gördükçe hala istemsiz sırıtıyorum Big Grin