Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO Outfit Sistemi Ayrıntıları
#1
Update 17 ile gelecek outfit sisteminin ayrıntıları belli oldu. Daha önceden de bildiğimiz gibi Dye Station'lar artık Outfit Station olacak. İkonları ise aşağıdaki gibi olacak:

[Resim: b67a7d7d59e361c369530ba8a51bd2c9.png]

Artık zırhlarınızı boyamanın dışında silahlarınızı da boyayabilecek ve sahip olduğunuz zırhların ve silahların motiflerini değiştirebileceksiniz. Tabi bunun için ilk önce istediğiniz motifi öğrenmeniz gerekiyor. Bir diğer değişiklik ise motifler artık Collections altında toplanıyor. Böylelikle her karakteriniz için ayrı ayrı motif toplamanız gerekmeyecek. Ayırca hide helmet seçeneği de Settings kısmından alınıp Outfit Station'a ekleniyor.

Motif değiştirmek zırh boyamak gibi ücretsiz değil. Altınla ödeme yapmanız ya da crown store'dan Outfit Change Token almanız gerekiyor. Ücretin miktarını etkileyen ise iki şey var: Zırhın büyüklüğü (Göğüs zırhı botlardan daha pahalıya mal oluyor.) ve kullandığınız motifin nadirliği.

[Resim: bed50103f40922ba918a140e58126417.jpg]

Heavy armor'unuzu light armor'a, kılıcınızı ise baltaya çevirebilirsiniz. Tek kısıtlama silah sınıfları içinde. Yani yayınızı asaya dönüştüremiyorsunuz.

Son olarak ise her karakteriniz için sadece bir outfit seti oluşturabiliyorsunuz. Birden fazla set hazırlamak isterseniz crown store'dan outfit slot'u almanız gerekiyor. Her karakter için maksimum 10 adet.
#2
Bu bilgiyi bizlerle türkçe olarak paylaştığınız için teşekkür ederim.
#3
her karakter için bir tane demişsiniz , peki bir zaman sonra sıkılıp silip yenisi yapılabiliyor mu yoksa sadece bir seferlik mi?
#4
(12.02.2018, Saat: 16:58)emreengin008 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: her karakter için bir tane demişsiniz , peki bir zaman sonra sıkılıp silip yenisi yapılabiliyor mu yoksa sadece bir seferlik mi?

İstediğin zaman yenisi yapabilirsin. Fazladan slot birden fazla kostüm yapıp aralarında hızlıca geçiş yapmana olanak sağlıyor.
#5
(12.02.2018, Saat: 17:48)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstediğin zaman yenisi yapabilirsin. Fazladan slot birden fazla kostüm yapıp aralarında hızlıca geçiş yapmana olanak sağlıyor.

teşekkür ederim Smile