Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oyun Açığından Faydalanarak Hızlı Sneak Geliştirmek
#1
Arkadaşlar bu konuda size Sneak seviyenizi nasıl çok kısa sürede geliştireceğinizi anlatacağım.
Bu bir nevi hile sayılabilir. Aşağıda anlatılan tekniği "The Horn of Jurgen Windcaller" görevinden sonra deneyiniz.

İlk önce High Hrothgar'a gidiyoruz. Greybeard'lardan birisinin arkasına geçin ve saklanın fakat kimsenin sizi görmüyor olmasına dikkat edin.

Daha sonra elinize bir hançer veya bıçak alın ve Greybeard'a saplayın. Başlarda Greybeard'a bıçak sapladığınızda sizi farkedecektir ama korkmayın çünkü Greybeard'ların dostluk seviyesi çok yüksek olduğu için ve o anda tapınıyor vaziyette olduğu için size saldırmazlar. Ancak dikkatli olun, eğer Greybeard tabınmasını bitirip ayağa kalkar ve siz ona vurursanız ölmeyi dilersiniz.(Sizi donduruyorlar)

Başlarda Greybeard'a her iki vuruşunuzda sneak alanında level atlarsınız ancak her level atladığınızda sneak seviyenizi arttırmak biraz daha zorlaşır.Ben bu şekilde yaparak bir nord karakter ile sneak seviyemi 65 yaptım.
Orada sneak seviyeniz 60 olmadan durmayın.

Bu arada belli seviyeden sonra arka arkaya farkedilmeden Greybeard'a vurabilirsiniz ancak bir müddet sonra Greybeard ayağa kalktığında kendinize başka Greybeard bulun.


#2
Düzenlenmiş, biraz daha Skyrim'e ve rehberimsi anlatıma uyarlanmıştır.
Anlattıklarını olabildiğince bozmamaya özen gösterdim.
#3
Bu hilevari yöntemi kullanmak yerine mekanları sneak halinde temizlemeyi tercih ediyorum ben.
#4
Başlığa bakılıp normal yöntem zannedilebilir. Hile bu bildiğin.. Bir uyarı yap başında.
#5
(15.09.2013, Saat: 16:38)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Başlığa bakılıp normal yöntem zannedilebilir. Hile bu bildiğin.. Bir uyarı yap başında.

Başlığı konuya uygun olarak değiştirdim.
#6
Teşekkür ettim. Telefonda değiştirmek çok zor Sad
#7
(15.09.2013, Saat: 16:27)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu hilevari yöntemi kullanmak yerine mekanları sneak halinde temizlemeyi tercih ediyorum ben.

Ben.