Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oyun Başlangıcında Bug
#1
2 haftadır kontrollü bir şekilde mod yüklemeye çalışıyorum fakat yine bir yerlerde fire verdim, oyunun açılıp, kapanmasında bir sorun yok oyundan atma yok fakat yeni oyun başlattığımda bug oluyor ve ekran sürekli dönüyor bindiğimiz at arabası kayıyor, tekerleği bir sağa bir sola gidip duruyor vardığımızda ise ters şekilde durduğu için koşması gereken at hırsızı koşmuyor ve dialog bu yüzden devam etmiyor öylece kalıyor. Bunu yaşayan veya neyden dolayı olabileceğini bilen var mı?
#2
Çok komik bir bugmuş gerçekten ALLAH sabır versin  Cheesy
#3
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/9557/Wink
#4
Oyun başında bazı hatalar olabiliyor. İlk giriş kısmının oynayış şekli biraz farklı. Kalenin içerisine girip ellerimiz çözülmeden oyuna başlamış sayılmayız. Bu yüzden modlarını karakterinin elleri çözüldükten sonra aktif edersen daha sağlıklı olur.

Eğer yanılmıyorsam oyunun bir kaç yerinde daha böyle sinematik tarzı kısımlar var. Oyunun başında hata veren o mod artık hangisi ise ileride bazı küçük noktalarda da sorun çıkarta bilir. Bu noktaları yine modları kapatıp geçebilirsin ve ya su gibi akıp giden bir oyun istiyorsan hatalı modu tespit edip kökten silebilirsin.
#5
BOSS Kurup sıralatmayı dene Unofficial Skyrim pack kur son sürüm Türkçe yama varsa kaldır ve bir daha dene.
#6
BOSS, LOOT vs. hepsini kullanıyorum hiçbirinde bir hata göstermiyor ve doğru sırada kullanıyorum alternate start deneyeceğim fakat onun hakkında da şunu sorucam, ana göreve başlamayıp diğer ufak tefek görevleri ve yoldaşlar gibi grup görevlerini yapabilir miyim?
#7
Evet yapabilirsin. Ana görevleri de yapabilirsin. Mod sadece başlangıcı değiştiriyor. Ondan sonra oyun bildiğin oyun.