Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oyun hakkında tavsiye lazım
#1
S.a arkadaşlar.
Yıllardır skyrim oynayan. Aktif olarak hali hazırda Elder Scrolls online oynayan biriyim. An itibari ile tes legend e başlamayı düşünüyorum.
Oyun hakkında bikac sorum olacak. Öncelikle hearhtstone oynamış (çok professionel değil düşük budget decklerle rank 5 ı felan gördüm en fazla)  biriyim. Ama hem tes evrenine olan sevgim hem de blizzard in para düşkünlüğü ve uçuk fiyatları yüzünden bu oyuna bi göz atmak istedim.
İlk sorum classlar ırklar arasında aşırı dengesizlik var mı?
Para çok büyük etken mi (hs de olduğu gibi)? Para vermesi sorun değil lakin 1 kart paketine 3 euro vermek koyuyor adama Cheesy Burda durum nasıl
Ve yeni başlayan birisi olarak neler önerirsiniz?
Şimdiden ilgilenenlere teşekkür ederim
Edit: Eğer beğenirsem android telefonuma da indirecem. Steam hesabımdaki üyeliği android de de kullanabiliyor muyum?
#2
Classlar arasında dengesizlik bence yok.. çok fazla kart var haliyle her kart bi diğerini üstünlük sağlayabiliyor. bazı özel kartlar var tabi, para verip kart paketleriyle alınabilen.. ama bunları zamanla oynayarakta kazanabiliyorsun..

para çok büyük etken değil.. goldla paketleri story modları alabiliyorsun ve goldu parayla veya günlük görevleri yaparak elde edebiliyorsun.. yani parası olan üstünlük sağlar gibi p2w olayı yok..
#3
Hocam ben de Hearthstone oynuyorum hiç para ödemedim.Blackrock hariç nerdeyse her yer açık.Dust ettiklerimi saymazsak 40'a yakın legendary kartım var.Nasıl o kadar yeri açtım diye sorarsan da oyuna girersin her gün alırsın Face Hunterını ''Bir de benim Face Warlock diye saçma bir destem var Cheesy'' yaparsın 100 goldunu çıkarsın.Bunu 1 hafta yap al sana bedavadan expansion.Bunun için fazla tembelim diyorsan oyunda sana yer yoktur.Hem zaten oyun öyle şaşalı kart ve decklerle oynamazsan oynayamazsın diyen biri de yok sana.Karşının hareketlerini oku yeter.Rank 12 den sonra hep aynı deckler karşına geliyor zaten.Para ödeyen adamla senin tek farkın zaman.Para ödeyen adam senin uğraşarak alamayacağın bir şeye sahip olmuyor.P2W kavramı da bu değil midir zaten ? Para ödeyen kişinin senin çabayla sahip olamayacağın bir şey alabilmesi.
#4
(02.09.2017, Saat: 12:16)Goldendarkness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben de Hearthstone oynuyorum hiç para ödemedim.Blackrock hariç nerdeyse her yer açık.Dust ettiklerimi saymazsak 40'a yakın legendary kartım var.Nasıl o kadar yeri açtım diye sorarsan da oyuna girersin her gün alırsın Face Hunterını ''Bir de benim Face Warlock diye saçma bir destem var Cheesy'' yaparsın 100 goldunu çıkarsın.Bunu 1 hafta yap al sana bedavadan expansion.Bunun için fazla tembelim diyorsan oyunda sana yer yoktur.Hem zaten oyun öyle şaşalı kart ve decklerle oynamazsan oynayamazsın diyen biri de yok sana.Karşının hareketlerini oku yeter.Rank 12 den sonra hep aynı deckler karşına geliyor zaten.Para ödeyen adamla senin tek farkın zaman.Para ödeyen adam senin uğraşarak alamayacağın bir şeye sahip olmuyor.P2W kavramı da bu değil midir zaten ? Para ödeyen kişinin senin çabayla sahip olamayacağın bir şey alabilmesi.

Hocam yanlış anladiniz sanırım. HS ye lafım yok ki warcraft evrenini ve blizzard firma olarak çok beğenirim. Toast in sanırım f2p legend hunter decki vardı onunla rank 5 e çıktım 1 aylık oyuncu olarak Cheesy arena girerek de bi 5 10 tane legendary karta sahiptim
Ama kart oyununa o kadar vakit ayıramıyorum. Dediğim gibi tes evrenine olan sevgim biraz çekiyor beni bu oyuna. Hem de blizzard malum sadece türkiye şartlarında değil avrupa şartlarında bile ucuz denmeyecek bir firma haa hakkını veriyor mu kesinlikle veriyor.
Ayrıca aktif olarak oynuyorsanız Face hunter ve agro devleri bitirmek için oyunu druidstone haline getirdiler. Bu druidler beni oyundan soğuttu Cheesy Agro decklerle oynamayı seven biriyim ve bu dedigimi çok iyi anladığınızı düşünüyorum.
Benim aradigim kart oyunu günde 1 saat uyumadan önce maç atıp çıkacağım bir oyun Smile HS da da en azından bu druidlere nerf gelene kadar görev yapıp çıkmayı planlıyorumCheesy