Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oyun içi hatalar
#1
Merhabalar
Oyuna çok sayıda baştan yükleyip oynamışımdır şimdiye kadar hiç hata görmemiştim. Yine yüklemek istedim ama oyunun başlangıcındaki at arabası tepetaklak oluyor, sallanıp duruyoruz, kapıda takılıp kalıyor.Eski save denedim ondada daha değişik hatalar oluyor yürürken su sesi geliyor arada yüzme animasyonuna giriyor ve başka şeyler.
Şimdiye kadar ne Unofficial Patch yükledim (şimdi yükledim yine düzelme yok) nede mod oyunum orjinal steamden dlcler yüklü.
Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
#2
İlk olarak Data Files'den DLC'lerin yanındaki okları kaldır oyuna Steamdan dosya doğrulama yap oyuna başla bir daha olursa aktive et DLC'leri.
#3
Dlc siz skyrim doğruladım girdim yine aynı
At öndeki arabaya çarpmasa güzel gidicekde çarpınca takla atıyor kalıyor orda Smile
#4
(29.08.2015, Saat: 22:15)nexex link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dlc siz skyrim doğruladım girdim yine aynı
At öndeki arabaya çarpmasa güzel gidicekde çarpınca takla atıyor kalıyor orda Smile
Çok kolay bir çözümü var bu linkteki dosyayı indir. http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/17/? C'nin içinde Saves diye ara Skyrim klasörünün içindekini bul indirdiğin dosyaya bunu at baya kolay.
Bu adresi izle: C:\Users\Adın\Documents(Dökümanlar)\My Games(Oyunlarım)\Skyrim\Saves içine bu dosyayı at Oyunu aç Kayıt yükle'ye tıkla CreatePlayer adlı Save'yi aç.Hayırlı olsun.
#5
Denedim oyuna başladığımdaki örümcekler yanıp sönüyor ayı zıplıyor oyunda birşeyler var ama anlayamadım gitti
#6
kanka aynı olay bende Immersive Armors modunu yükleyince olmuştu, Ulfric'in falan zırhını değiştiyor ya, ebat olarakda büyüyor zırh. Oyun at arabasındayken salak saçma oluyordu, ekran kaymaları, at arabasının takla atması falan. Eğer ki hiçbir şekilde problemini çözemiyorsan, Alternate Start modu ile oyuna Vanilla Start ile başlamıyacaksın. Farklı bir şekilde başlıyacaksın. Sorun kesinlikle çözülüyor, zaten farklı bir şekilde bile başlasan oyuna (bir vampir, bir hırsız, bir suikastçi...) farketmiyor. Her türlü Helgen'e gidip yanık cesetin üzerinden notu alıp oyunun ana hikayesini oynayabiliyorsun.
#7
(29.08.2015, Saat: 23:44)Hlodvirr link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kanka aynı olay bende Immersive Armors modunu yükleyince olmuştu, Ulfric'in falan zırhını değiştiyor ya, ebat olarakda büyüyor zırh. Oyun at arabasındayken salak saçma oluyordu, ekran kaymaları, at arabasının takla atması falan. Eğer ki hiçbir şekilde problemini çözemiyorsan, Alternate Start modu ile oyuna Vanilla Start ile başlamıyacaksın. Farklı bir şekilde başlıyacaksın. Sorun kesinlikle çözülüyor, zaten farklı bir şekilde bile başlasan oyuna (bir vampir, bir hırsız, bir suikastçi...) farketmiyor. Her türlü Helgen'e gidip yanık cesetin üzerinden notu alıp oyunun ana hikayesini oynayabiliyorsun.
Yani Alternative Start modu indir ve öyle başla.
#8
Maalesef olmuyor sorun oyun başlangıçında değil tüm oyun boyunca buglar ortaya çıktı.
Aklıma takıldı regedit te skyrim yada modları ile ilgili dosyalar kalmış olabilir mi? Daha önce hiç bugsuz oynadığım oyun neden böyle oldu çözmüş değilim.
#9
(30.08.2015, Saat: 22:58)nexex link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef olmuyor sorun oyun başlangıçında değil tüm oyun boyunca buglar ortaya çıktı.
Aklıma takıldı regedit te skyrim yada modları ile ilgili dosyalar kalmış olabilir mi? Daha önce hiç bugsuz oynadığım oyun neden böyle oldu çözmüş değilim.
Kardeş gir Steam>SteamApps>Common>Skyrim sil bu dosyayı sonra Steam'dan baştan indir düzelmesse maalesef bulamadım başka çözüm.
#10
Dostum çok ilgilendin, banada başka seçenek kalmıyor yenden indirmeyi deniyecem teşekkürler.
#11
(30.08.2015, Saat: 23:38)nexex link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum çok ilgilendin, banada başka seçenek kalmıyor yenden indirmeyi deniyecem teşekkürler.
Lafı bile olmaz kardeşim.
#12
Modları sil, Steam'den önbellek doğrulaması yap. İndirmek baya vakit alır (Fiberin yoksa) Bu da olmazsa indirirsin.
#13
(31.08.2015, Saat: 00:32)Teecem link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Modları sil, Steam'den önbellek doğrulaması yap. İndirmek baya vakit alır (Fiberin yoksa) Bu da olmazsa indirirsin.
Hiç bir mod yüklü değil nexus modu nerde nesi var bulabildiklerimi sildim , doğrulama yaptım , farklı save denedim hatalar heryerde hem görüntü hem ses hataları çözüm bulamadık.

Güncellendi [time]1441118765[/time]
Format attım düzeldi  Wink