Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oyun Kontrolü
#1
Arkadaşlar oyuna girdiğimde oyun kontrolleri playstation daki gibi. Klavye ile ESC ,W,A,S,D hareket tuşları veyahut mause ile hiç bir şekilde hareket ettiremiyorum. Oyun PC için fakat kontrolleri neden playstation gibi ? Bunu düzeltmem için ne yapmam gerekli ? Yardımınız için şimdiden teşekürler.
#2
O ne demek? doh Bunu da ilk defa duyuyorum.
Hiçbirşekilde haraket edemiyor musun?

PS gibi olduğunu neye dayanarak söylüyorsun? Ekranda PS tuşları falan mı görünüyor?
Oyunun orjinal mi?
#3
Vaaay roadrunner26, beni hatırladın mı? Smile Hatırlamadıysan profil fotosundan çıkarmaya çalış.
#4
Evet ilk başta at arabasındayken etrafa bakmak için oynat derken PS kontrol işaretleri çıkıyor ve videodan karakter seçimi dahil oyuna hiçbir komutta bulunamıyorum. Oyun daha önceden bilgisayarımda kuruluydu format attıktan sonra silinmişti tekrar kurdum ve bu sorunla karşılaştım.
#5
(05.10.2013, Saat: 19:01)Avicenna link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vaaay roadrunner26, beni hatırladın mı? Smile Hatırlamadıysan profil fotosundan çıkarmaya çalış.
  Hayır dostum ben daha ilk defa bu forumda üyelik aldım. Belki farklı bir forumdandır ?
#6
Evet başka bir forumdan, biraz hatırlamaya çalış ya.. Smile İsim aynı değil, avatardan bak. Sanki bu konu dejavu...
#7
(05.10.2013, Saat: 19:07)Avicenna link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet başka bir forumdan, biraz hatırlamaya çalış ya.. Smile İsim aynı değil, avatardan bak. Sanki bu konu dejavu...

Maalesef dostum gerçekten tanıyamadım  Sad belki aynı kullanıcı ismi başka bir forum kullanıcısına aittir. Ama tanıyamadım seni kusura bakma  Sad
#8
(05.10.2013, Saat: 19:09)roadrunner26 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef dostum gerçekten tanıyamadım  Sad belki aynı kullanıcı ismi başka bir forum kullanıcısına aittir. Ama tanıyamadım seni kusura bakma  Sad

Tamam öyle olsun, neyse sana diyebileceğim tek şey orjinal oyun yada indirdiğin oyunun pc için olduğuna emin ol. Büyük ihtimalle ps için indirmişsin.
#9
(05.10.2013, Saat: 19:12)Avicenna link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam öyle olsun, neyse sana diyebileceğim tek şey orjinal oyun yada indirdiğin oyunun pc için olduğuna emin ol. Büyük ihtimalle ps için indirmişsin.

İndirdiğim yer herkesin bildiği bir site ve PC için olduğu yazıyordu burada paylaşmayayım reklam amaçlı görülebilir. Fakat teşekkürler yorumun için.
#10
Yardımcı olabilecek yok mu ? Lütfen yardımlarınıza ihtiyacım var  Sad
#11
Bilgisayarına daha önceden Joystick bağlamış olabilir misin?
#12
Kontrollerden tuşları tek tek ayarlamayı dene. Eğer oradan da yapamıyorsan oyunun sorunlu demektir. Orijinal değilse orijinal al, aksi takdirde yardım edemiyoruz, illegal oyuna destek vermiyoruz forum olarak.
#13
(05.10.2013, Saat: 19:16)Artemis link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarına daha önceden Joystick bağlamış olabilir misin?

Hayır bağlamadım veya kullanmadım.
#14
(05.10.2013, Saat: 19:23)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kontrollerden tuşları tek tek ayarlamayı dene. Eğer oradan da yapamıyorsan oyunun sorunlu demektir. Orijinal değilse orijinal al, aksi takdirde yardım edemiyoruz, illegal oyuna destek vermiyoruz forum olarak.

Zaten oyun içinde ESC ye basamıyorum o benimde aklıma geldi fakat ESC ye basabilsem belki düzeltebilirim. Ve anlıyorum korsan olarak geçiyor maalesef. Yorumun için teşekkürler iyi forumlar.
#15
Peki şöyle bir soru sorsam ? Acaba oyuna girmeden oyunun kontrol ayarlarının yapıldığı bir dosya veyahut bir metin belgesi vs. var mıdır ?