Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oyuna İlk Başladığınızda Ne Yapıyorsunuz?
#1
Türkçe Yama çıktığına göre (mertusta ve ekibine tekrar teşekkürler) Oblivion tekrardan canlanacak diyebiliriz.Oblivion oynayan ve oynamayı düşünen arkadaşlar bu konu altında oyuna yeni başladığımız da güçlenmek adına neler yaptığımı veya neler yapabilceğimizi tartışalım yada fikir alışverişinde bulunalım.


(Konuyu yanlış yerde yanlış şekilde açmış olabilirim.)
#2
Ot bitki ne varsa toplayıp simyacılık yapın çok geleceği var o mesleğin [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
#3
Zamanında dağ-tepe gezer, manzaralara hayran kalırdım. Hey gidi.
#4
açık konuşacağım çok bekledim bu yamayı. çıkınca da oyuna girip hiç çıkmam diye düşündüm ama öyle olmadı. biraz oynadıktan sonra çok çabuk bunalıyorum. Skyrim'den sonra oynadım diye öyle oluyor sanırım. belki başları böyledir tabi ileriki kısımlar daha iyidir. modlarla oyunu daha güzelleştirmeyi planlıyorum ama bakalım.
#5
grafikler dışında her şey iyi skyrimden sonra oblivion oynayınca bünye bir noluyor lan bu grafiklerin hali ne böyle dedi tabi ki. ama yapıcak bir şey yok oynamaya değer bir oyun. savaşcı sınıfı oynadığım için başlangıcta hep para kasıyorum ki ilerleyen dönemler de silah ve zırh ihtiyacım olmasın diye ancak skyrim gibi uzuzn soluklu olur mu bilmiyorum.
#6
yok mu bir kahraman oblivion modlarını iyi bilen oyunu güzelleştirmek için bir konu hazırlayacak biri Cheesy
#7
Ben eskiden oynamaya çalışmıştım. cok zor gelmişti. seviye atlaması zor Skyrimde hep anagörevden başlar sonra yangörevler zindanlar falan devam ederdim . bu oyunda daha 2.anagörevde tıkandım oblivion geçidine girince baya tokatladılar. Silahların dayanıklılığı vardı yanlış hatırlamıyorsam . belli bir miktar kullandıktan sonra zarar görüyorlardı.
#8
Hocam yıllar sonra ilk defa oynuyorum ve pek alışamadım ama kendimi kandırarak oynuyorum yani bu oyunu oynamalıyım falan diye.
Ana görevleri bitirip hırsızlar loncasına katılıcam yada şimdi (Büyücüler kolejine geldiğimiz görev) Bu arada oyunun klasiği hep zıplıyorum level atlamak için vs.
#9
Çektim +5 attribute modunu, indirdim zorluğu 40'a, gittim arenaya... Sonrası Grand Champion. Big Grin
#10
Kullandığınız oyuna renk katan modları paylaşalım arkadaşlar.
#11
Şu an kvatch a martin i almaya gidiyorum. Kuzeyli erkek ve savaşçı sınıfında kılıç kalkan ara sırada yay takılıyorum. Ama büyü asla. Işınlanmayı kullanmıyorum. Sanırım yol üstündeki skingrad da durup dinleneceğim. Sonra yan görev ve ardından ana görev. Zorluk % 34 ilerledikçe arttıracağım.
#12
Zindanda bir tane fare buldum. Onun etrafında dönerek sneak geliştirdim. Salak hiç göremedi beni Big Grin
#13
İlk önce zindandan çıktığımda vilverin e girdim oradan ayleid statue yi aldım sonra ayleid statue ile ilgili bir görev var her parçasına 500 altın veriyor ona gittim 500 altın oradan aldım sonra arena ya girip biraz kasıldım Grand Champion olduktan sonrada fighters guild.
#14
Oyunun zorluğunu dengelemeye çalışıyorum. %55 çok kolay %56 çok zor, birinde neredeyse tek atıyorsun birinde neredeyse tek yiyorsun, ilginç.
#15
(07.06.2017, Saat: 20:40)Newoooo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunun zorluğunu dengelemeye çalışıyorum. %55 çok kolay %56 çok zor, birinde neredeyse tek atıyorsun birinde neredeyse tek yiyorsun, ilginç.
Sen birde Gloom Wraithleri gör ölmüyor bildiğin namussuz[emoji3]

Sent from my SM-J710F using Tapatalk