Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oyunda Hep En İyisini Kullanmak İstemek
#1
Skyrim oynarken beni hep zorlayan bir olaydı bu. Mesela 70 levele gelirim, artık perkler ve demircilik ile beraber iron armor bile giysem, armor rating sınırına ulaşıyorum, ama olmaz illa ki daedric giyeceğim, ebony bile giyemem, görünüş önemli değil, takıntım var abi. Milleti bazen görüyorum falan, rp yapıyorlar hide armor falan giyip yüksek seviyelerde ama ocd çok kötü bir şey, kendimi zorlasam yine giyemem, o kadar acayip.

Mesela özellikle glitch kullanmıyorum. Kafamda zorlama bir kural koydum, enchanting alchemy döngüsüne girmek yok. Demircilikle kılıç mı yapıyorum, hani smithing artıran efsunlu bir eşya giyer, bir iksir içerim ama döngüye sokmam. Döngüye girip uçuk iksirler yaparsam duramam, neden daha da iyisini yapmadım yarım saat daha uğraşıp deyip kafayı yerim. O yüzden yokmuş gibi davranıyorum. Hatta iksir de içmiyorum aslında demirciliği artıran.

Ben bunu neden anlattım bilmiyorum ama hani halinize şükredin, ne insanlar var.
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#2
Ben bir psikoloğum.
[+] PhantomDancer isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
(12.10.2018, Saat: 12:44)PhantomDancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir psikoloğum.

Hilesiz Abanoz Savaşçıyı gördüm, 81 level oldum, 350 saat aynı karakteri oynadım ama hala  :-----------
Ayrıca Naruto serisini 3.kez bitirmek üzereyim dördüncü sefere geçmemem için önerileriniz nedir ? Cheesy
#4
Hahah, aynen Cheesy O iksir mevzusuna benzer bir durum da alışveriş yaparken oluyor bende. Zenithar tılsımını takmayı unuttuğumu iki saatlik ticaretin ardından fark edince bir önceki kayıtlı oyunu yüklememek için kendimi tutmakta zorlanıyorum. Yine de çaresizce çoğu sefer yüklüyorum tabii. Her ne kadar en iyi zırhı giymek istesem de estetik benim için daha öncelikli olduğundan ejderha kemiğinden yaptığım zırhı giyiyorum, sonuçta ejderha öldürüyorsam ve bir Ejderdoğan'sam bunun bir farkı olmalı kafasıyla. Ama beleşten daedrik zırh bulsam dayanamam giyerim herhalde Tongue

Ayrıca Bethesda'nın Skyrim'i yaparken haince amaçlar güttüğünü düşünüyorum. İnsanları muhteris, istifçi ve yağmacı yaratıklar haline getiriyor bu oyun. Gelmeyin bu oyunlara.