Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oyundaki Karakteriniz
#1
  Evet arkadaşlar, bu konuda Oblivion'daki karakterimizi tanıtıyoruz. Örnek olması açısından ilk ben başlıyorum, ki muhtemelen bu oyunu oynayan tek ben varım. Smile

  - Adı: Warlic
  - Seviyesi: 40
  - Yetenekleri: Blade, Armorer, Athletics, Security, Speechcraft, Alchemy, Restoration (Bu kısımda major skillleri paylaşıyoruz, zaten bütün yetenekler 100'lenebiliyor bir süre sonra.)
  - Ünvanları: Grandchampion of the Arena, Champion of the Fighters Guild, Knight of the White Stallion
  - Oynayış Stili: Fast Travel kesinlikle kullanmaz. Doğrudan şehirler arasında yolculuk ederken Black Horse kullanır, diğer durumlarda yayan gider. Kendisine saldırmayan kimseye saldırmaz. Yankesicilik yapmaz(yeteneği yok).
  - Görünüşü: Antialising kapalı, PC onu bile kaldırmayınca. Undecided
İçeriği GösterSpoiler:
(Spoiler içinde olmalı, ayrıca bu konu "oyun içi görüntülerimizi paylaşalım" falan değil. Karakterinizin düzgün çekilmiş tek bir resmi yeterli olacaktır. Paylaşmak istemiyorsanız tarif de edebilirsiniz.)
  - Hikayesi: Yok. İmparatorluk Şehri Hapishanesi'nde uyandığında geçmişine dair hiçbir şey hatırlamıyordu. Sonra zaten olaylar olaylar..

  Not: Sürekli konuya yorum atmak için zırt pırt yeni karakter açmayın, bu konuda en sevdiğiniz, kendinizle en çok bağdaştırdığınız karakterlerinizi paylaşın. "Ben daha yeni karakter açtım, ahan da Prison'dan çıktım, hemen resmini de çekip paylaşayım" mantığı olmasın lütfen. Bu türden iletileriniz için "Oyun İçi Görüntüleriniz" konusunu kullanabilirsiniz. 
#2
Merak ettim de neden bu Oblivion'daki karakterlerin yüzleri bu kadar tombul? Skyrim'de hep yakışıklı, güzel insanlar var ama buradakiler çok tombul geliyor bana. Tongue
#3
(15.01.2014, Saat: 18:25)JESTER link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merak ettim de neden bu Oblivion'daki karakterlerin yüzleri bu kadar tombul? Skyrim'de hep yakışıklı, güzel insanlar var ama buradakiler çok tombul geliyor bana. Tongue
Mod, mod ve mod..
#4
Aynen, Oblivion'un en sevilmeyen özelliğidir belki de bu. İnsanların hepsi böyle, yalnızca Elfler zayıf yüzlü olabiliyor, o da yüzleri uzun olduğu için.