Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Partiler kurulsun , katliam başlasın.
#1
Arkadaslar; beta key alanlar veya hafta sonu oyunu oynamayi düşünenler  nerde oynayacagini , ne tur karakterler seçeceğini vs yazsin. Böylelikle ortamda dım dızlak kalmayiz Smile bir birimize kol kanat gereriz .
#2
Asıl oyun çıktığında Dark elf açacağım ve görünen o ki EST Guildi Ebonheart seçecek gibi. Kendi aramızdaki oylamada şu an ebonheart ipi göğüsledi. Benim tercihlerim bunlar olabilir, önceden ısınmak amacıyla.
Amma ve lakin zaten bunlarla oynayacağım deyip farklı bir seçim de yapabilirim. Siz ittifakınızı yazın bende ona göre seçerim sorun değil benim için.
#3
Benim bi archer ,Necro olacagim kesin gerisini ortama gore sececegim.
#4
bende başlıcam ama karar vermedim girince veririm oyun zaten 20gb Cheesy iniyo suanda cumaya kadar insin bakalım
#5
arkadaşlar bence bu betada hepimiz aynı ittifakta olalım derim olabildiğince hızlı şekilde ne var ne yok araştıralım gezelim görelim diye düşünüyorum
#6
tamam guild ebonu seçecekte galiba ama ben high elf deniyeceğim çünkü high elh alıp ebona geçecez Smile önceden almanın faydaları Cheesy
#7
pre order diyosunuz yani Cheesy vay arkadaş
#8
Bence aynı ittifakta olmayın.Farklı farklı ittifakları seçin ki o ortamlarında oyuna nasıl aktarıldığını görün bizlere iletin.Bu tür guild olaylarını oyun çıktığı zaman da yaparız.Şimdilik beta olduğu ve çoğu kişi oynayamadığı için farklı yerlere dağılmanız daha mantıklı olur.Böylece 2 gün içinde daha fazla bilgi sahibi oluruz.
#9
BerkayEva'ya hak veriyorum. Aldmeri seçecek olanlar benim safıma gelsin ben High elf açacağım kararım kesindir.
#10
(05.02.2014, Saat: 19:09)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BerkayEva'ya hak veriyorum. Aldmeri seçecek olanlar benim safıma gelsin ben High elf açacağım kararım kesindir.

HELAL OLSUN!! High elf buldum kendime.
#11
Wood Elf Aldmeri ben Wink
#12
bende bosmer açıcam kendime
#13
Wood Elf or die  Cool
#14
(05.02.2014, Saat: 20:18)Berka link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wood Elf or die  Cool

Hiç konuşma profil fotosunda Dark Elf olan hain! Dominion is the only solution!
#15
Merhaba. Ben Redguard oynayacağım, gelecek olan olursa karakter ismi forum nickiyle aynı olacak yeah