Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Pazartesiye kadar ESO BEDAVA.
#1


resim

ESO oyununa sahip olmayanlar dünyasında neler olabileceğini merak eden almayı düşünen kişiler için bir fırsat sunuyor Zenimax.

Elder Scrolls Online günü Steam üzerinden bedava olarak indirilip oynanabilecektir. Büyük ihtimal ESO sitesine kayıt olmanız gerekecektir unutmayınız Siteye Kayıt Ol

Kaydınızı oluşturduktan sonra yapmanız gereken sadece  gününü beklemek oyunu steam üzerinden o zaman indirebileceksiniz. Ayrıca Karakterinizi oluşturduktan sonra 500 Crown ücretsiz hesabınıza eklenecek fakat oyundaki DLC'ler erişilebilir olmayacaktır.

Deneme süresi pazartesi bittikten sonra oyunu almak isterseniz aldığınız zaman karakterinize sorunsuz şekilde devam edebileceksiniz yani oynadığınız karakter oyunda kalıcı olacaktır.

Güncelleme - Oyun Steamde Türkiye fiyatı ile 28.71 Türk Lirasıdır. Oyunu beğenirseniz bu indirimi kaçırmanız önerilmez.

KAYNAK

#2
Ayrıca Steam sayfasına aylık eklenmiş, Steam üzerinden satın alınıyor mu deneyen yazsın 6 aylık almayı düşünüyorum sırf DLC'leri merak ettiğimden dolayı.

http://store.steampowered.com/app/306130/  Big Grin
#3
Oyun uzun süredir istek listemdeydi böyle büyük bir indirim gelmesini bekliyordum. Bugün indirimi görünce hemen aldım ne yazık ki AKK 3 gün önce doldu. İnterneti evde 3 arkadaş kullanıyoruz kan çıkmasın diye gündüzleri de indiremiyorum. 10 gün sorna oyanamaya başlarım haralde rulet
#4
aylık para vermemiz gerekmiyor deil mi Smile ihihi

Güncellendi [time]1479385856[/time]
ya ben kayıt oldum ama nereden indereceğim yardım edin lütfen Smile ihihihihi

Güncellendi [time]1479387022[/time]
kardesim oyun 57gb gözüküyo bende mi bir hata var yoksa bu gerçek mi?
4 Gün deneme için 57GB'lik indirme yapılır mı ki ya pff keşke 2 hafta falan olsaydı
#5
Oyun 60 gb evet.
#6
Yav oyunu 2 gün bedava yapıyorsun,şu yaptığının oyunun boyutuna bir bak be Tongue Bak Blizzard'a Overwatch'i bedava yapıyor oyun 10 GB.Sen gidip 60 GB oyunu bedava yapıyorsun.İndirme hızımın 500 kb olmasını geçtim birde indirirken olan problemler var.2 günlük bedava da indirip oynayabilene helal olsun diyeyim.
#7
(17.11.2016, Saat: 16:49)Goldendarkness link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2 günlük bedava da indirip oynayabilene helal olsun diyeyim.

Benim arkadaşım böyle bir deneme sürecinde indirdi oyunu, süre biterken o kadar boşa indirmiş olmayayım diye gitti oyunu satın aldı. Bak beğendi diye değil, 60 GB boşa indirmiş olmamak için.
#8
oyunu indirene kadar süre biter oynayacak zaman kalmaz Cheesy
#9
Arkadaşlar merhaba. Oyunu okulun leş gibi interneti ile indirdim. Bütün öğrenciler derse değil internete koşuyor herhalde. Her neyse 59 küsür gb indi bitti de türlü türlü boyutlarda patch atmaya başladı . Şimdi bir tanesi geldi ki 4.5 gb diyor. Ayarlara girdim 1.3.6 launcher versiyonu görünüyor. Patch notes'a tıklıyorum. 1.3.6 Patch notes yazan konu ta 5.sayfada yer alıyor.Şaka maka bu oyun 1.3.6 dan 0.0.1 arta arta 2.3.6 ya mı gelecek şimdi ? Launcher versiyounu patch versiyonu ile aynı mı ? NE olur hayır diyin de mutlu olayım ya. Allah ın belası oyun taşınabilir hdd de çalışmıyor ki yine yarın okulda öyle ya da böyle indirip geleyim.  of ya. Ben de akşama oynarım diyordum arkadaş.
#10
(17.11.2016, Saat: 20:23)Ridianod link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar merhaba. Oyunu okulun leş gibi interneti ile indirdim. Bütün öğrenciler derse değil internete koşuyor herhalde. Her neyse 59 küsür gb indi bitti de türlü türlü boyutlarda patch atmaya başladı . Şimdi bir tanesi geldi ki 4.5 gb diyor. Ayarlara girdim 1.3.6 launcher versiyonu görünüyor. Patch notes'a tıklıyorum. 1.3.6 Patch notes yazan konu ta 5.sayfada yer alıyor.Şaka maka bu oyun 1.3.6 dan 0.0.1 arta arta 2.3.6 ya mı gelecek şimdi ? Launcher versiyounu patch versiyonu ile aynı mı ? NE olur hayır diyin de mutlu olayım ya. Allah ın belası oyun taşınabilir hdd de çalışmıyor ki yine yarın okulda öyle ya da böyle indirip geleyim.  of ya. Ben de akşama oynarım diyordum arkadaş.

Launcher ile oyun versiyonu aynı değildir muhtemelen. Aynı olsa bile her seferinde tüm patchleri tek tek kurmaz doğruca son patchi kurar.

Şimdi baktım bende de 1.3.6 diyor launcher versiyon.
#11
(17.11.2016, Saat: 21:03)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Launcher ile oyun versiyonu aynı değildir muhtemelen. Aynı olsa bile her seferinde tüm patchleri tek tek kurmaz doğruca son patchi kurar.

Şimdi baktım bende de 1.3.6 diyor launcher versiyon.

of reyiz heyecan yaptım yap. 700 mb kaldı son inşallah başka bir gb lık patch çıkarmaz karşıma ya. Çıkarsa da max 8-9 gb olur inş. Gece açık bırakıcam. Saatte 1 gb iniyor Cheesy