Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Pirates of The North - TÜRKÇE
#1
Herkese selamlar. 

Skyrim üzerindeki acayip boş olan kısımlardan bazılarını örneğin Akçay ve Rorik Köyü arası, deniz kenarları gibi, yeni yerleşkeler kuran bu modun olayı patates soğan eken çiftçiler değil. Bunun yerine kaçakçılar ve korsanların nüfus ettiği yerleşkeler söz konusu. Ufak tefek ama bolca görevler ve diyaloglar sunarken gezgin rolü oynayanlar için de birkaç hoş ada ekliyor. Gemiler ile ulaşıma da değinmiş ve Issızkent, Miğferyeli gibi liman şehirler arasında yolculuk yapmanızı da sağlıyor. 


Yüze yaklaşmak üzere olduğum çevirilerimde, kitaplarını çevirmediğim ikinci mod. Oldukça güzel olsalar da fazla vaktim yoktu, en kısa süre de çevirip paylaşacağım.

Çeviri için: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/90655

Mod için: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/69317


"Shumer and the Fall of Allagard" modunun da bir parçası bu arada. Bu mod ile yukarıdaki yazdıklarımın çok çok daha fazlası geliyor oyuna. Lakin bu modu çevirmeyi daha doğrusu henüz çevirmeyi düşünmüyorum. Lakin kullanıyorsanız ya da kullanmak isterseniz için de gelen Pirates of the North modu için de çeviriyi uyarladım, bunun dışında çeviri ile bir alakası yoktur.