Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

PS4 fat kasamı slim kasa mı ?
#1
Ben PS4 almaya karar verdim ama fat kasa ile slim kasa arasında kaldım fat kasa gözüme daha güzel gözüktü ama 0 nı bulamadım sizce 2. el fat kasa mı alayım yoksa 0 slim kasa mı ?
#2
Bu saatten sonra ps4'e para verilmez. PS4 bir süre sonra ps3 değerinde kalacak. PS5 çoktan çıktı. Yaygınlaşmasına kısa bir süre kaldı diye tahmin ediyorum. Hiç alma şuanki bilgisayarın falan varsa onunla idare eder. Bir kaç ay sonra yada önümüzdeki sene bilinmez? Ama kısa bir süre sonra yaygınlaşacağını tahmin ediyorum. PS3 e de öyle oldu çünkü. Ps5 e gömersin paranı. Sonra uzuncaa bir süre oynarsın son çıkan malzeme olduğu için. Daha hayırlı olur mantıken. Full 4K desteği verecek sana. Pırıl pırıl bir kalite. Bir konsoldan beklemeyeceğin kadar iyi acayip hoş bir görüntü kalitesi.

--
Ama bana sorarsan ? Şahsi fikrim hiç alma ;d O kadar parayı ona vereceğine git bilgisayarına değerli parça al taktır aynı fiyata. MasterRace'in keyfini çıkar.
Konsol for mario zelda games. Real games belong to the PC: MASTER RACE.
[Resim: pcmr_2048x2048.jpg?14149033030612572300]
O da ayrı bir konu ;d Konu dışı ;d

Pandadan bir FarCry5 izledik. Konsolda oynadı. Hayattan soğuduk. Adam bırak çatışmayı sağa sola bile zor dönüyordu (/)_-'') Havada uçan helikopterlere dönüpte zor bakıyor. Birde PC'den oynayanı izle. Dersin ulan bu aynı oyun mu ya? Adam çatıdan atlayıp havada 3 takla 2 burgu yapıp okla helikopterin pilotuna no scope hs atıp yere iniyor ;d asfadeg. Abartmış olabilirim biraz ama öyle yani aradaki fark. Aksiyon filmi gibi. Amerikan hollywood filmleri gibi kayıtlar almışlar montajlar yapmışlar PC'de. Film gibi.

Alışverişte en büyük hata: Bir şeyin ucuzunu alıp kar edilmez. Verdiğin para ile en uzun vadede kullanacağın malzemeyi alırsan kar edersin.
Misal benim en güzel örneğim: Çok pahalı değil ama ozamanın farelerine göre biraz daha pahalıydı. O parayı verip gittim logitech Mx510 almıştım. Bazıları gereksiz diyordu. Yok microsof 3.bilmem ne almış aynı özellikmiş. Aynı kalitede aynı güzel oyun faresiymiş falan bilmem kaç tl daha az ödemiş benden falan. Ben o fareyi tam 10 YIL banamısın demeden kullandım. 10 YIL gitti. Tam performan 10 yıl boyunca yağ gibi ve sonra ömrünü tamamladı ve öldü. Diğerleri 5-10-15-20 paranın aşağını hesap yapanlar. O 10 yıl içerisinde 4 kere daha fare aldı LoL.

Ama tabi bazı aletlerde bu geçerli değil. Misal telefon piyasası. O kadar iğrenç bir piyasaki. İstediğin kadar düşük fiyatlısını al yada istediğin kadar yüksek en kaliteli en pahalısını en son çıkanı al hiç bir farkı yok. Musluktan su kadar gibi malzeme üretiyorlar. Alıyorsun bir şey 3 ay sonra ''eski'' kalıyor elindeki. 5üstü çıkıyor lol. ;d Böyle piyasalar aletler hariç.

Yok samsung A1 şöyle iyi böyle iyi. 2 AY SONRA A2 , A3 , S1 çıktı şöyle mükemmel. S2 !!! S3!!!! S4
S5 !!! S6 !!1!!1 Muazzam özellikte ! S7 piyasaya sürüldü !!1 F5 ! G9 ! Z10 !Delilik yani. Gevurların dediği gibi madness anasını satayım. Nasıl bir iğrenç piyasa. Nasıl yoluyorlar insanları belli değil. İnsan bir şey alır onu 3-4-5 sene kullanır. Bir arızası olana kadar. Bu nedir böyle. Daha aldığın senesini doldurmadan 6 ay sonra ''eski'' ''yetersiz'' oluyor alet. -_-
#3
@ibodala Daha ps4 için duyurulmuş ama çıkmamış bir sürü oyun var. Ayrıca yeni bir konsol çıktığı zaman önceki hemen eskimez. Bir veya iki yıl daha birçok oyun eski konsola da çıkmaya devam eder, ki daha ortada ps5 diye bir şey yok. İki yıla kadar da çıkacağını pek sanmıyorum. Ps4 pro ve xbox one x ile bu neslin ömrünü uzattılar.

@erolhero Sana kalmış. Hangisi daha uygun fiyatlıysa onu al bence. Ps4 pro gibi aralarında donanım farkı yok.
#4
2018 E3 de Ps5'in tanıtımı yapılacak. Tek örneğinin. E3 dediğinde haziran ayında olacakmış. Şurada ne kaldı ? Sonra bir süre sonrada piyasaya sürülür diye tahmin ettim ben. Kesin bir şey diyemezsin ama öyle tahmin ettim. En fazla bir kaç içinde yada önümüzdeki sene Ps5 patlar satıma sunarlar. Yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlar diye öngördüm. Bilemiyorum, olmayada bilir önümüzdeki 2 sene içerisinde doğrudur.

Ama olursa? Mantıken bu saatten sonra ps4 almak iyi fikir değil. Az daha aç ağzını cüzdanın yenisini al. Uzunca süre kullan. 1500 ile maksimum 2bin tl arası olacak fiyatı.
Üretime basıma başlamamış olabilir ama tasarım olarak örnek olarak hazır diye biliyorum.
--
Sattlılar işte slimi şişkosu prosu bilmem nesi. Kaldıracakları parayı kaldırdılar. Sıra Ps5'de artık. E3de duyurur açıklama yaparlarsa? Belki 2018 sonu <(düşük ihtimal) yada 2019 da patlayacak bence. 2019 ideal.

--
Maks 2bin az ya. Full 4k olacak. 2500e kadar çıkabilir. Maks 2500 diyelim.
Ps4Pro 1.700 mü 1.500 mi ? Kaça çıkmıştı Smile
---
Tabi. Konsollarla çok alakam yok çok bilgim yok ama.. Ps3 1.100 , 1,200'e çıkmış. Ps4 1500 mü 1700 mü ne bilmiyorum. Ps5 en alt limit 1500 ile maks 2500 arası bir şey olacak. %95 oranla.
--
Ps4 1500 e çıkmış evet. 1.700 nedir yuh abartmışım. Ps5 o fiyatlarda olacak işte 1.700 düşük ihtimal. Bence 1900 iyi gider. Öyle 999 tl 1bin tl değil yapıyorlar ya öyle bir şey Cheesy 2bin e yakın ama 2bin e aşırmazlar misal fiyatı. 2500 çok uçuk. O en maksimumu yani. O kadar sıçrayacağını sanmıyorum bir konsolun. Yabancı para biriminin dövizin çıldırmasıylada alakalı tabi ama

Aşağı yukarı öyle bir şey olacak işte. Einstein olmaya gerek yok tahmin etmek için.
#5
uyguna temiz bulduysan fat al geç, yoksa slim tabi ama bi farkı yok.
#6
(12.05.2018, Saat: 19:18)Dude Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uyguna temiz bulduysan fat al geç, yoksa slim tabi ama bi farkı yok.

En sade cevap :Cheesy Bende böyle düşünmüştüm arkadaşlarım slim al dedikleri için bir soruyum dedim birde ztn PC gayet iyi beni idare ediyo ama konsola özel oyunlarda hiç hafife alınmayacak oyunlar
[+] erolhero isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi