Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

PS4 ==> PC
#1
Exclamation 
arkadaşlar başlıkta anlatmaya çalıştığım gibi ps4 den pc ye geçtim fakat birçok item ve yüksek miktarda gold ps4 de kaldı forumdan @LiofaTR nin tavisyesi ile ticket attım fakat gold veya karakter transferinin mümkün olmadıgı cevabını aldım. 

Forumda benim gibi platform değişikliği yapan arkadaşlar varsa en azından goldları takas edebiliriz. Amacım satış yapmak ve ya kar elde etmek değil tamamen çift taraflı fayda için bu başlığı açtım. 

Forumda satış veya takasın yasak oldugunu biliyorum ama bunda kar amacı yoktur o yüzden konuyu açtım.
#2
Gold/karakter transferi mümkün görünmüyor maalesef. Olduğu gün konsolda çok az oyuncu kalacak bunun farkındalar bence, bu da ne Sony'nin ne de Zenimax'ın işine gelecek bir durum değil (Birine müşteri kaybı, diğerine ölü server'ı devam ettirmek para kaybı) . Ben de ticket denedim olmadı, sıfırdan PC hesabı açtım ama açmakla kaldım, şu an askıda hem eskisi gibi sıfırdan kasmaya vakit ayıramıyorum hem de daha ulaşılacak hedefler var konsolda sadece birini seçebilirdim, arada bizim guilddekilerle konuşuyoruz hesap transferi gelse de geçsek diye Smile. Tavsiyem materyallerini/goldunu tutman. Pc'den konsola geçen yok gibi birşey ileride tekrar oynamak istersen en azından bilirsin ki elinin altında materyalin var Smile
[+] canicagasi isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
evet malesef bende en az 3 kere ticket attım ama değiştirmediler. Dediğin gibi gold ve materyalleri hesapta tutmaktan başka bi çözüm yok gibi görünüyor.
#4
bunun tam tersi olmustu pc den konsola geçmeyi yapmışlardı bi ara diye biliyorum sen düşün artık konsolların durumunu böyle bi durumda adam kaybetmek istemezler