Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

(PvE) Crusher - Dragonknight Tank Build (SotH)
#1
Selamlar ! Ayrı bir tank buildi ile karşınızdayım ^^ Bu buildin amacı hedefin armor değerini mümkün olduğunca azaltarak gruptaki DDlerin hasarını maksimuma çıkarmak . Bu build ile vMoL'u birden fazla kez kolaylıkla tamamladım .

Öncelikle size şöyle bir link vereyim :

http://en.uesp.net/wiki/Special:EsoBuildData?id=1685

Azalttığımız armor miktarını şöyle hesaplayabiliriz :

Alkosh = 3k
Crusher Enchant = 2.5k
Taunt = 5.2k

Toplam 10.7k armor azaltıyoruz . 5120 armor azaltmak demek %8 hasar artışı sağlamak demektir . Yani bu buildin %16-17 gibi bir hasar artışı sağladığını söylemekte bir sakınca yok .

Burada her şeyi ayrıntıları ile görebilirsiniz . Kullandığım skiller sürekli değişiyor tabii ki ama triallara girerken genellikle bu skilleri kullanıyorum . Daily dungeon görevlerinde Vigor ve Coagulating Blood'ı çıkartıp Unrelenting Grip ve Choking Talons kullanıyorum .

Sitede gördüğünüz statlar Warhorn kullanılmamış halleri . Off-tank Ebon kullanıyorsa ve Warhorn basıldığında 30k'ya yakın Health oluyor .

Burning Embers ne alaka diyenler olabilir . Torug's Pact setinin ikinci parçası Spell Damage veriyor . Dunmer olduğum için de Max Magicka değerim yüksek . Bunu nasıl kullanabilirim acaba diye düşündüm ve oyundaki en sağlam Healing skillerinden biri olan Burning Embers çok mantıklı geldi . Coagulating Blood (%20 Healing Taken) + Igneous Shield (%30 Healing Done) + 100 Blessed (%25 Healing Done) + Elemental Expert (%20.8 Flame Damage Done) + 27 Quick Recovery (%7.3 Healing Taken) bonusları birleşince inanılmaz Healing değerleri görüyorum . Bunlar sadece kendi bufflarım . Takımdan aldığım Spell Power Cure , bossun üzerine atılan Major Breach gibi debufflar da aldığım healing değerini arttırıyor . Arka arkaya spamlayarak 12-13k Healing görüyorum . Bunlar bekletmeden yaptığım Healing değerleri . Boss aniden canımı düşürürse diye bossun üzerinde sürekli tutuyorum Burning Embers'ı . Acil bir durumda bir Burning Embers daha atarak kendime inanılmaz yüksek bir Healing yapıyorum . Genellikle tamamını dolduruyor . Zaten harcadığı Magicka çok düşük . Bedava Healing diyebiliriz .

Sitede şöyle bir sıkıntı var . Sword üzerinde kullandığım enchant doğru gözükmüyor . 2500 küsür Physical ve Spell resist düşürüyor aslında . Orada yanlış gösterilmiş .

Artık build tanıtımları için bu siteyi kullanmayı planlıyorum . Çok ufak ayrıntılar dışında her şeyi doğru gösterdiğini söyleyebilirim . Sorularınız olursa yorum atabilirsiniz . Kolay gelsin , iyi oyunlar .
#2
eline saglık
#3
Öncelikle merhaba ve muhteşem build içinde ellerine sağlık,

Ben bu buildi kendi DK'ım üzerinde uygulamak istiyorum fakat ırkı İmperial bu bir sorunmu eğer sorunsa ırkını değiştirebilirim. Şu an full stamina gittim bunu sıfırlayıp farklı şekilde dağıtmalımıyım? Ve son olarak fazlasıyla acemiyim, dungeon da slot toplamak için hangi skillerle girip nasıl tauntlamalıyım bunlar hakkında da yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler Smile