Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Rigmor of Bruma Türkçe Çeviri
#1
[Resim: vpP33r.jpg]

Çeviri: 4549 / 4549   4511 / 4511   Bu çeviri SSE'den uyarlanmıştır ve sadece SSE'de test edilmiştir. Ayrıca bundaki sütun sayısı daha az çıktı yani hangi cümlelerin veya nelerin olmadığını bilmiyorum. Ona göre karar verin.
Konu: Konudan çok fazla bahsetmeyeceğim çünkü sizin keşfetmenizi istiyorum. Şimdiye kadar çevirdiğim en güzel mod bu olabilir. Yine de kısaca açıklayacağım. Görev sizden bir kızı korumanızı istemekle başlıyor. Bu kişi sizin takipçiniz oluyor ama öyle normal takipçi sanmayın. Çok güçlü ama bir o kadar da duygusal bir kız. Onun ve Tamriel'in kaderi sizin ellerinizde olacak. Ayrıca onun, sevgilisi mi, babası mı, kardeşi mi olacaksınız? Her şey sizin elinizde olacak. İsterseniz yatağa bile atabilirsiniz Cheesy   Tabi her şey zamanla.  Uzun soluklu bir mod ve bir sürü farklı olay olacak. Öyle bir anda bitecek bir mod değil o yüzden zevk ala ala oynayacaksınız. Daha fazla anlatmak istemiyorum yoksa bir anlamı kalmaz. Ama bana güvenin olağanüstü bir mod. Eğer normal görevlerden sıkıldıysanız bu mod tam size göre. Oyuna yeni bir heyecan getireceğine eminim. 

Mod ile ilgili birkaç resim:

[Resim: 1gERR5.jpg]


[Resim: LnDjjV.jpg]

[Resim: r21GGP.jpg]


Notlar:
1- Bazı görevlerde herhangi bir hatayla karşılaşmamanız için direk istenilen yere hızlı seyahat etmeyin. Yakın bir yere gidin ordan devam edin. Ve mutlaka save alın ki garanti olsun.
2- Ben bayağı test ettim ama çeviri çok büyük olduğu için 3-5 cümle gözden kaçan İngilizce yer olabilir ama sorun olacağını sanmıyorum. Eğer önemli bir kısımda rastlarsanız bana bildirin.
3- Leveliniz çok düşükse bu moda başlamayın. Bazı görevler gerçekten zor olabiliyor. Tavsiyem en az 20 Level.
4- Modun çeviri süresi 40 günü buldu ve bugün şehir dışına gideceğim diye tüm gün tamamlamaya çalıştım.
5- Normal Skyrim için ayarlama şansım olmadı çünkü daha şimdi bitti. Eğer fazla zaman almayacaksa onu da hemen ayarlamaya çalışacağım. Yoksa biraz geç gelebilir.
6- Son olarak görevler nasıl başlayacak onu söyleyeyim. Modu aktif ettikten sonra görevlere başlamak için Irmakkoru'ya gidin. Küçük bir sürprizden sonra girişin hemen sağında bir Khajiit göreceksiniz adı da Baa'Ren-Dar , onunla konuşun ve başlayın. Şimdilik bu kadar. iyi oyunlar.


Modun linki:  http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/53068/?
Çeviri linki:    http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/85351/?
[+] falta isimli üyenin iletisini 14 üye beğendi
#2
Eline sağlık dostum. sir
#3
Eline sağlık :3
#4
Teşekkürler.
#5
Normal Skyrim için olanını bekliyorum. Umarım en kısa zamanda gelir Smile Eline sağlık.
#6
(16.07.2017, Saat: 18:22)PaarthurnaxFusRo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normal Skyrim için olanını bekliyorum. Umarım en kısa zamanda gelir Smile Eline sağlık.

Bu normal skyrim icin olan ztn üstte yaziyor Smile
#7
Hocam büyük mod kalmadı başka napıyorsun Cheesy O kadar çevirdin hiçbirini oynayamadım, mükemmel Skyrim'i modlu oynamak istiyorum mod yükleyince oyun açılmıyor. Sad Sadece SkyUI yükleyip şu modları oynayasım var. Sad Sad Eline sağlık.
[+] SHYAH isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#8
Oynaniş süresi yaklasık ne kadar ?
#9
Teşekkürler bu tip koruma görevli mod ilginç olabilir. Benim karakterim evli Cheesy Kardeşim olursa olucak Cheesy
[+] SakataGintoki2 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#10
emeğine sağlık güzel insan.
[+] Muttley isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#11
(16.07.2017, Saat: 20:15)SHYAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam büyük mod kalmadı başka napıyorsun Cheesy O kadar çevirdin hiçbirini oynayamadım, mükemmel Skyrim'i modlu oynamak istiyorum mod yükleyince oyun açılmıyor. Sad Sadece SkyUI yükleyip şu modları oynayasım var. Sad Sad Eline sağlık.

Daha en az 5-6 tane quest modu vardi çevireceğim  ama zaman yetmedi. Bakalim umarim ilerde yine firsat olur da devam ederim Smile


(16.07.2017, Saat: 21:09)Shinrai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oynaniş süresi yaklasık ne kadar ?

Biraz oynayana bagli ama sadece oynayis degil cok fazla sohbet var modda. Bu yuzden bence en az 5 saat sürer diye tahmin ediyorum. Daha fazla da olabiir. Youtube tan bakin oynayanlar kac part cekmis.
#12
Teşekkürler. Smile Eline sağlık.
#13
Teşekkürler eline sağlık hocam bu arada bu special edition içinmiydi yoksa normali içinmi bu eğer onun içinse kullanmam zor gibi duruyor special edition sevmedim çok az mod var Türkçe çeviri olarak bakarsak ben o yüzden legendary editiondan vaz geçmem zor gibi duruyor birde çok mod kurulu olduğu için special editiona geçince save hata veriyor öncelerde Skyrime baştan çok başladım ve bu sefer tekrar başlamak istemiyorum o yüzden normal Skyrim candır. kahve
#14
(17.07.2017, Saat: 08:45)GLADYAPRENSI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler eline sağlık hocam bu arada bu special edition içinmiydi yoksa normali içinmi bu eğer onun içinse kullanmam zor gibi duruyor special edition sevmedim çok az mod var Türkçe çeviri olarak bakarsak ben o yüzden legendary editiondan vaz geçmem zor gibi duruyor birde çok mod kurulu olduğu için special editiona geçince save hata veriyor öncelerde Skyrime baştan çok başladım ve bu sefer tekrar başlamak istemiyorum o yüzden normal Skyrim candır. kahve

Normal Skyrim için olduğu belirtilmiş.
#15
(16.07.2017, Saat: 03:22)falta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5- Normal Skyrim için ayarlama şansım olmadı çünkü daha şimdi bitti. Eğer fazla zaman almayacaksa onu da hemen ayarlamaya çalışacağım. Yoksa biraz geç gelebilir.

Bu yüzden sormuştum normal Skyrim içinmi diye. Burda ayarlama şansım olmadı felan demişsin Smile