Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Roleplay Guild veya Roleplay çerçevesin de oynayacak kişiler arıyoruz! - Türk EU
#1
Herkese çok çok selamlar dostlar. Server neticesinde özel olarak ayarlanmış "emote yazım, animasyon emoteleri" v.s bulunmakta. Şu anlık iki kişi olarak EU serverin de PVE olarak oynamaktayız, kendi aramızda gayet eğlenceli roller dönüyor, tamamen rol mantığına bürünmüş, rol olarak oyunu oynamaktayız herşey realist kısacası. Fakat asıl sormak istediğimiz ortak sorumuz; Server neticesin de Roleplay Guild'i bulunmakta mı? Yani şöyle anlatayım özet olarak; Guild içerisin de herşeyin rolle bağlaştırması, sadece rol yapılması yazım hatasız v.s herşeyi gerçekçi olarak görerek, bunun neticesinde görevler yapıp, akşam küçük bir evde grup toplantısı v.s-v.s. Bunu aramaktayız veya bu tarz oyunu oynayan arkadaşlar var ise bizede ulaşabilirler, ÖM yolum tamamen açıktır.

Şimdi normal olarak kendimizi biraz tanıtalım, eğer ki Roleplay Guild'i bulunuyorsa bizi tanımaları için arkadaşların. Arkadaşlar iki kişiyiz, +21-22 yaş grupları içerisindeyiz ve yaklaşık 7 yıldır her türlü roleplay ortamın da oyunlar oynamaktayız, yöneticilimiz dahi de bulunmakta farklı roleplay oyunarın da hard olarak. Eğer roleplay oyununa katımak isteyen dostlarımız veya bizi guilde katıp rollere devam edecek dostlarımız var ise çok mutlu oluruz, iyi günler.
[+] Genco isimli üyenin iletisini 4 üye beğendi
#2
Kendinizde kurabilirsiniz. Baya eğlenceli olur, o şekilde oynamak. Her şey en güçlü ben olayım en iyi pvp'ci ben olayım değil. Asıl mesele oynarken keyif almak ve bu yol görevleri falan yaparken oyunda vakit geçirirken çok keyif alacağınız bir yol Wink Eğer 3,5,10 kişi toplanır çoğalırsanız. İyi eğlenceler.

Ben şahsen böyle insanları seviyorum. 3gün aktif olmayanı atıyoz, bizimle çağırdığımızda zindana/ts ye gelip zorla bizimle muhaabbet etmeyeni atacaz xd tarzı guild'lerden çok daha eğlenceli ve samimi oluyor.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
#3
(18.04.2017, Saat: 18:43)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendinizde kurabilirsiniz. Baya eğlenceli olur, o şekilde oynamak. Her şey en güçlü ben olayım en iyi pvp'ci ben olayım değil. Asıl mesele oynarken keyif almak ve bu yol görevleri falan yaparken oyunda vakit geçirirken çok keyif alacağınız bir yol Wink Eğer 3,5,10 kişi toplanır çoğalırsanız. İyi eğlenceler.

Ben şahsen böyle insanları seviyorum. 3gün aktif olmayanı atıyoz, bizimle çağırdığımızda zindana/ts ye gelip zorla bizimle muhaabbet etmeyeni atacaz xd tarzı guild'lerden çok daha eğlenceli ve samimi oluyor.

Kesinlikle katılıyorum, bu sayede hem eğlenebiliyoruz, hem de gelişebiliyoruz. Bir nevi hayal gücüne bağlı oyun detayları oluyor, kendini oyunun içine bırakıyorsun ve karakterinle bürünüyorsun, işte bu sayede daha da eğlenebiliyorsun. Bakalım eğer gelmek isteyen arkadaşlar olursa, yavaş yavaş büyüyeceğimize de inanıyorum.
#4
[fon‌t=Comic Sans MS]Bu arada bende Genco ile beraberim kendimiz kuracağız sanırım bir guild çünkü tamamen rol üzerine odaklanarak oynuyoruz yani oyun içinde kendimizi hissederek oynuyoruz yazışmaları karakterlerimizin ağzından yazışarak kullanıyoruz kısaca böyle tarif edeyim birde dedim role aşırı bağlıyız guilddede böyle olacak yani PVP olaylarına pek girişmeyeceğiz daha çok oyunun görevleriyle rol yapacağız PVE + Rol sever arkadaşlar eminim zevk alacaktır. Smile[/font]
[+] AvP.Love isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#5
Ben oyunu aldım, beceremedim, keyif alamadım öyle bir yerde duruyor şimdi. Yakın zamanda indirime girdiğinde arkadaşım aldı, onun indirmesini bekliyorum. Birlikte biraz oyunu öğrenip sizlere katılmayı çok isteriz.
[+] Dark Elf isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
(18.04.2017, Saat: 23:09)Dark Elf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben oyunu aldım, beceremedim, keyif alamadım öyle bir yerde duruyor şimdi. Yakın zamanda indirime girdiğinde arkadaşım aldı, onun indirmesini bekliyorum. Birlikte biraz oyunu öğrenip sizlere katılmayı çok isteriz.

Oyunu bilip, bilmemeniz hiç bir sorun çıkartmaz. Doğruyu söylemek gerekirse ben dahi yeni başladım, sağ olsun P yardım ediyor :Smile Şuan katılmak isterseniz dahi yeriniz devamlı hazır halde durduğunu söylemek isterim, yakın sürede Guild konusunu aktif hale getireceğiz, tamamen roleplay becerilerini sunarak. Eğer ki katılırım diyorsan ÖM yoluyla yazman yeterli, iletişim bilgilerini geçeceğim Smile
#7
hala devam ediyorsanız katılmak isterim. oyunda yeniyim ama roleplay iyi bilirim
#8
(21.05.2017, Saat: 14:24)Karides Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hala devam ediyorsanız katılmak isterim. oyunda yeniyim ama roleplay iyi bilirim

Yeniyim ama önceki oyunları oynamıştım, halen geçerliyse ben de katılmak isterim.
#9
Böyle bir guild oluşumu görmek beni çok mutlu etti. ESO’da yeniyim ama geçerliyse ben de katılmak isterim.
#10
Hoş olur açıkcası hala aktifseniz katılmak isterim.
#11
Hocam guild hala açıksa benide alırmısınız?

@AtmacaNoyan
#12
arkadaşlar tek oynamaktan bıktım artık görev boss larını kesemez duruma geldim sinirlerim bozuldu şöyle güzel ortamı olan her şekilde yardımcı olacak birbirine destek çıkan guild varsa geleyim.şuan bi guild deyim ama aktif oyuncusu azaldı galiba.lütfen varsa böyle bi guild geleyim oyunu çok seviyorum ama tek oynanmıyor.